Оперативна інформація по Київщині станом на 16:30 2.03.2022

today 02.03.2022 query_builder 19:55 remove_red_eye 362 bookmarks Новини

Голова Київської ОДА Олексій Кулеба у телеграм-каналі https://t.me/kyivoda та на сайті КОДА повідомив про стан справ на Київщині станом на 16 год 30 хв 2 березня.

Бучанський район. Ведуться обстріли житлових масивів Ірпеня, Мироцького, Немішаєвого, Макарова, Бучі, Гостомеля, Микуличів. У Бородянці в результаті обстрілів та авіаційних ударів великі руйнування житлового сектору та інфраструктури. В Гостомелі періодичні бої. Є інформація про формування нових військових колон загарбника. Наші військові тримають оборону.

Бориспільський район. Йде боротьба з диверсантами. Ситуація стабільна та контрольована. Комунальні служби та об’єкти інфраструктури працюють у штатному режимі.

Фастівський район. Інфраструктура ціла. Вживаються заходи проти диверсантів.

Білоцерківський район. Ліквідація наслідків після вибухів та обстрілу ракетами.

Вишгородський район. Північ району окупована ворогом. Поліська, Димерська, Іванківська громади на межі гуманітарної катастрофи. Йде постійне перегрупування сил загарбника.

Броварський район. Спостерігається скупчення ворожої техніки. Ситуація стабільна та контрольована. Комунальні служби та об’єкти інфраструктури працюють у штатному режимі.

Обухівський район. Йдуть роботи з відновлення інфраструктури та надання необхідної допомоги населенню.

92 запитів за 0,206