Оперативна інформація щодо ситуації на Київщині станом на 18 годину

today 01.03.2022 query_builder 20:19 remove_red_eye 312 bookmarks Новини

Як повідомляє офіційний сайт Київської облдержадміністрації, ситуація в Київській області залишається складною та напруженою.

Бучанський район. Уся територія району контролюється. Відновлюється інфраструктура після авіаударів та боїв 28 лютого. У Бучі та Ірпені ведуться роботи з відновлення світла та водопостачання, роботи з гуманітарної допомоги в селах. У Бородянці обстріли по місту. Великі руйнування житлового сектору та інфраструктури. Бойові зіткнення в Гостомелі.

Фастівський район. Усі 9 громад під контролем.

Білоцерківський район. Перебуває під контролем Білоцерківської військової адміністрації. Цілодобово працює штаб Територіальної оборони. Бійці ДСНС продовжують роботу на зруйнованих після ракетного обстрілу об`єктах. Постійна загроза ракетного удару!

Вишгородський район – ситуація напружена, але контрольована. Північ району окупована ворогом. На цій території відсутнє світло та вода. Йде постійне перегрупування сил загарбника. Бориспільський район. Усі громади під контролем. Йде боротьба з диверсантами окупанта.

Броварський район. Усі 8 територіальних громад під контролем. Здійснюється постійне патрулювання та охороняються блок-пости. Наявне скупчення ворожої техніки.

Обухівський район. Ситуація контрольована. Усі територіальні громади під контролем. Тривають роботи з відновлення інфраструктури у Василькові. Постійна загроза ракетного удару. Також йде боротьба з диверсійними групами.

Найбільш небезпечним напрямком залишається Житомирська траса, Буча – Ірпінь – Гостомель, а також територія біля Димеру у Вишгородському районі.

Загарбники продовжують накопичувати велику кількість військ та техніки. Протягом всієї доби – постійні тривоги можливого авіанальоту майже по всій області. В усіх районах Київщини йде боротьба з диверсійними групами.

Ми робимо все необхідне для контролю складної ситуації в області. Разом вистоїмо! Слава Україні

92 запитів за 0,160