Оперативна інформація станом на 06 год. 05.03.2022 щодо російського вторгнення

today 05.03.2022 query_builder 07:32 remove_red_eye 139 bookmarks Новини

Розпочато десяту добу героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine.

Збройними Силами України і підрозділами Сил безпеки та оборони України ведуться запеклі бої зі звільнення українських міст від російських окупантів. Частини та підрозділи загарбників деморалізовані, солдати та офіцери окупаційної армії продовжують здаватися у полон, втікають, залишаючи на нашій землі озброєння і техніку. Активними бойовими діями завдають втрат противнику не тільки озброєні підрозділи українських захисників але й звичайні неозброєні люди, демонструючи окупанту свою громадянську позицію, завдаючи йому психологічної поразки.

Стикаючись з постійним опором та усвідомлюючи протиправність своїх дій окупанти продовжують обстріли цивільного населення, завдають ракетно-бомбових ударів по об’єктах критичної інфраструктури та житлових будинках, лікарнях, дитячих садках, використовують жінок, дітей і літніх людей як “живий щит”. Не покидають спроб створити у власному інформаційному просторі картину визвольного “бліцкригу”, продовжують розповсюджувати тотальну брехню через підвладні ЗМІ, вживають заходів щодо приховування втрат в особовому складі та техніці, шляхом блокування доступу населення до правдивої та об’єктивної інформації.

ЗСУ продовжують тримати визначені рубежі на всіх напрямках, а на окремих ділянках контратакують та змушують противника відступати з втратами, порушують тилові комунікації та завдають нищівних ударів. На жаль, про всі наші успіхи ми поки що не можемо розповісти, щоб не зірвати задумане. Але повірте, у свій час все стане відомо.

Разом переможемо! Боротьба триває!

Слава Україні!

92 запитів за 0,171