Оперативна інформація станом на 06 год 17.04.2022 щодо російського вторгнення

today 17.04.2022 query_builder 07:54 remove_red_eye 86 bookmarks Новини

Розпочалася п’ятдесят третя доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.

Угрупованням Повітряних Сил Збройних Сил України за попередню добу уражено тринадцять повітряних цілей: один літак, один гелікоптер, п’ять БПЛА та шість крилатих ракет, інформує Генеральний штаб ЗСУ

На території Донецької та Луганської областей за минулу добу відбито десять атак ворога, знищено п’ятнадцять танків, двадцять чотири одиниці броньованої та десять одиниць автомобільної техніки, а також три артилерійські системи противника.

Триває переміщення російських підрозділів на територію України з Курської, Брянської та Воронезької областей. Підрозділи ворога, що перебувають на українській території, мають значні проблеми із забезпеченням. Водночас, змогли накопичити значні запаси боєприпасів.

У підрозділах окупантів, що знаходяться на лінії безпосереднього зіткнення, росте невдоволення особового складу, морально-психологічний стан залишається на низькому рівні. Російські військовослужбовці постійно скаржаться на відсутність ротації, техніку, яка постійно виходить з ладу, якість пального, що постачається, та харчування.

На Волинському і Поліському напрямках противник активних дій не проводив.

На Сіверському напрямку зберігається імовірність ракетних ударів та здійснення артилерійських обстрілів з території противника по об’єктах військової та цивільної інфраструктури у Чернігівській та Сумській областях.

На Слобожанському напрямку змін в складі та положенні сил противника не відзначається. Окупанти продовжують часткове блокування Харкова та обстріли його житлових районів.

На Донецькому і Таврійському напрямках ворог продовжував завдавати авіаційних ударів по Маріуполю. Проводив штурмові дії в районі морського порту.

Ведеться підготовка підрозділів 810-ї та 155-ї окремих бригад морської піхоти до проведення десантної морської операції.

На Південнобузькому напрямку основні зусилля ворог зосереджує на утриманні займаних позицій.

На тимчасово зайнятих окупантами територіях продовжується мародерство та насильницькі дії з боку російських військовослужбовців стосовно цивільного населення. Ці дії заохочуються їх військовим командуванням

91 запитів за 0,193