Оперативна інформація станом на 06 год 30.03.2022 щодо російського вторгнення

today 30.03.2022 query_builder 06:48 remove_red_eye 280 bookmarks Новини

Розпочалася тридцять п’ята доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню, інформує Генеральний штаб ЗСУ.

Противник продовжує ведення повномасштабної збройної агресії проти України.

З метою комплектування збройних сил РФ, з окупованих територій Грузії на територію України було перекинуто підрозділи 4-ї (Цхінвальський район, Південна Осетія) та 7-ї (Абхазія) військових баз, що входять до складу Південного військового округу.

Від 4-ї військової бази було сформовано та відряджено до України три БТГр загальною чисельністю до 1200 осіб російських та осетинських військовослужбовців. З підрозділів 7-ї військової бази було сформовано дві БТГр, а це близько 800 осіб.

На тимчасово зайнятих ворогом територіях Запорізької та Херсонської областей ворог продовжує вчиняти протиправні дії стосовно місцевого населення.

Так, в населеному пункті Велика Білозірка підрозділи російських окупантів розосередились по всьому населеному пункту та розташували техніку між житлових будинків.

У Мелітополі загарбники на підступах до міста обладнали блокпости та посилили пропускний режим.

Ворог продовжує грабувати домівки та квартири місцевих жителів, затримувати проукраїнських активістів та працівників державних органів України.

На тимчасово окупованій території Луганської області окупаційна влада планує провести чергову хвилю мобілізації з 1 квітня поточного року. Не виключено, що будуть такі намагання і на нещодавно захоплених територіях області.

За наявною інформацією, ворог й далі має проблеми з комплектуванням підрозділів особовим складом. Так, військовослужбовці строкової служби 26-го танкового полку зі складу 47-ї танкової дивізії, які підписали контракти, після їх участі у війні з Україною, почали подавати рапорти з проханням розірвати контракт та направити для подальшого проходження служби в пункт постійної дислокації.

Угрупованням Об’єднаних сил на Донецькому та Луганському напрямках за минулу добу було відбито 4 атаки російських окупантів. Нашими воїнами знищено 7 танків, 7 одиниць броньованої та 2 одиниці автомобільної техніки, протитанкову гармату. Противник зазнав втрат і у живій силі.

Разом переможемо! Слава Україні!

92 запитів за 0,167