Оперативна інформація станом на 10 год 12.03.2022 щодо ситуації на Київщині

today 12.03.2022 query_builder 12:08 remove_red_eye 1738 bookmarks Новини

У Бучанському районі ситуація напружена. З Макарівською ТГ немає зв`язку. У Бородянській громаді зафіксовано переміщення ворога. Громада готується до евакуації. Немішаївською, Дмитрівською, Бучанською, Гостомельською територіальними громадами ворог переміщається технікою. Уночі відбувалися бої в Ірпені. Коцюбинська, Пісківська, Вишнівська, Борщагівська ТГ працюють у штатному режимі. У Білогородській громаді близько 6:00 ворог стріляв градами, зруйновано декілька житлових будинків, двоє загиблих та один поранений.

У районі продовжується евакуація людей та доставка гуманітарної допомоги, інформує Київська обласна військова адміністрація.

Білоцерківський район. Ситуація контрольована. Ніч пройшла тихо. Обстрілів не зафіксовано. Було декілька сигналів тривоги. На території Рокитнянської територіальної громади зафіксовано пересування колони військової техніки,

Бориспільський район. Уся територія Бориспільського району перебуває під контролем Бориспільської РВА. У районі об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичному режимі, ситуація стабільна.

Ситуація у Бориспільській, Переяславській, Яготинській міських, Вороньківській, Гірській, Дівичківській, Золочівській, Пристоличній, Студениківській, Ташанській, Циблівській сільських громад контрольована. Вночі були обстріли північної частини Бориспільського району, жертв немає. Сили оборони – у підвищеній боєготовності. Проводиться робота з укріплення блок-постів. Постійно забезпечується вирішення гуманітарних питань.

Броварський район. Зафіксовано пересування ворожої техніки населеними пунктами Баришівської, Калитянської та Великодимерської громад.

У цих громадах тривають бойові дії. А саме, у Калитянській ТГ: у селах Бервиця, Мокрець, Заворичі, Семиполки; у Великодимерській ТГ: у селах Гребельки, Кулажинці, Русанів, Світильня, Велика Димерка, Богданівка, Шевченкове, неподалік сіл Бобрик та Рудня; у Баришівській ТГ: у селах Перемога, Рудницьке, у Калинівській громаді – у селі Скибин.

Ситуація в цій частині району залишається дуже напруженою. У населених пунктах Калитянської ТГ Мокрець та Заворичі ситуація стабілізувалася. Ворожі війська відступили. Залишається відсутнім зв’язок. Електропостачання частково відновлене. Газопостачання відновлене.

У селі Гоголів в ніч з 11 на 12 березня, внаслідок ракетного удару, сталася пожежа у будівлі цеху з виготовлення рибної продукції «Шельф» та зруйновано будівлю для охорони підприємства.

У захоплені ворогом населені пункти місцевою владою доставляється гуманітарна допомога.

У ніч з 10 на 11 березня у Баришівці ворог здійснив ракетний удар, внаслідок чого завдав ушкоджень інфраструктурі та житловому фонду селища. Пошкоджений повністю один 60–квартирний будинок. Багатоквартирні та приватні будинки пошкоджені частково. За попередньою інформацією жертв немає. Зараз ліквідуються наслідки ракетного удару. Відновлене водо- та газопостачання. Електропостачання відсутнє.

З 11 на 12 березня в селі Лукаші, внаслідок бойових дій, пошкоджено приміщення місцевої школи.

У селищі Калинівка,селах Скибин та Красилівка внаслідок ворожого обстрілу також є пошкоджені будинки мешканців. Відсутнє електропостачання.

Цієї ночі також після ворожих обстрілів виникла пожежа на складах замороженої продукції, що розташовані неподалік села Квітневе.

У решті громад району об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичному режимі. Послуги населенню надаються в повному обсязі. Збоїв у роботі систем тепло-, газо-, водо-, електропостачання та водовідведення, об’єктів критичної інфраструктури немає. Випадки пошкодження житлових будинків відсутні.

Вишгородський район. Ніч пройшла відносно спокійно. Північ району окупована ворогом. Поліська, Димерська, Іванківська громади на межі гуманітарної катастрофи. У Вишгородській, Петрівській та Пірнівській ТГ ситуація контрольована. Населенню надається необхідна допомога. До району надходить гуманітарна медична та продуктова допомога. Але загарбник не дає можливості допомогти окупованим громадам. Людям, які самостійно виходять з окупованої території, надається допомога та організовується евакуація з району. Славутич повністю ізольований. Є потреба в продуктах харчування та медикаментах. Славутич та ЧАЕС (які мають єдину енергосистему) досі знеструмлені, працюють лише підприємства критичної інфраструктури. Ремонтні роботи по відновленню електропостачання тривають.

Обухівський район. Уся територія Обухівського району перебуває під контролем Обухівської РВА. У районі всі об’єкти критичної інфраструктури на території громад району працюють у звичайному режимі. Ситуація стабільна, контрольована. У Васильківській ТГ о 7:00 сталися чотири потужні вибухи. Перестрілка в місті Васильків.

Фастівський район. Уся територія Фастівського району перебуває під контролем Фастівської РВА. У районі всі об’єкти критичної інфраструктури на території громад працюють у звичайному режимі. Ситуація стабільна та контрольована. Фастівська міська рада приймає біженців та надає допомогу в їх розміщенні.

Вночі сталося загорання залишків пального на нафтобазі KLO с. Крячки внаслідок прямого попадання.

Найбільш небезпечними напрямками залишаються Житомирська траса, Буча – Ірпінь – Гостомель, Макарів, північ Вишгородського району. Бої на території деяких населених пунктів Баришівської, Калитянської та Великодимерської територіальних громад Броварського району.

Загарбники продовжують накопичувати війська та техніку, обстрілюються житлові масиви та критична інфраструктура. В усіх районах Київщини йде боротьба з диверсійними групами.

92 запитів за 0,195