Оперативна інформація станом на 10 год 14.03.2022 щодо ситуації на Київщині

today 14.03.2022 query_builder 14:21 remove_red_eye 1152 bookmarks Новини

Як повідомляє Київська обласна військова адміністрація, у Бучанському районі у більшості громад ситуація напружена. У Макарівській ТГ відсутнє водопостачання, газ, електрика, зв’язок. Селище під контролем ЗСУ, але постійно під обстрілом. У Бородянській ТГ – переміщення ворога. Бородянка заблокована, інфраструктура зруйнована.13 березня до Житомира вдалося евакуювати близько 600 жителів, в тому числі і пацієнтів Бородянського психо-неврологічного інтернату. Крім того, близько 600 жителів було вивезено з Бучі. У Бучанській та Гостомельській ТГ – переміщення техніки ворога. Інфраструктура зруйнована. В Ірпені тривають бої. ЗСУ контролює 70% міста. Готується продовження евакуації населення з громад району.

Білоцерківський район. Ситуація контрольована. Обстрілів не зафіксовано. Було декілька сигналів тривоги. Ніч пройшла спокійно. Постійно вирішуються гуманітарні питання. Сили територіальної оборони у підвищеній боєготовності.

Бориспільський район. Вся територія Бориспільського району перебуває під контролем Бориспільської районної військової адміністрації. У районі об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичному режимі, ситуація стабільна.

Ситуація у Бориспільській, Переяславській, Яготинській міських, Вороньківській, Гірській, Дівичківській, Золочівській, Пристоличній, Студениківській, Ташанській, Циблівській сільських ТГ контрольована. Сили оборони знаходяться у підвищеній боєготовності. Постійно проводиться робота з укріплення блок-постів. Постійно вирішуються гуманітарні питання.

Броварський район. Ніч з 13 на 14 березня у Броварському районі минула спокійно. Ворожих натисків не було. Зафіксовано пересування ворожої техніки населеними пунктами Баришівської, Калитянської, Великодимерської та Калинівської територіальних громад. У цих громадах тривають бойові дії. А саме:

Калитянська громада: у селах – Бервиця, Мокрець, Заворичі, Семиполки;

Великодимерська ТГ: у селах – Гребельки, Кулажинці, Русанів, Світильня, Велика Димерка, Богданівка, Шевченкове, неподалік сіл Бобрик та Рудня;

Баришівська громада: у селах – Перемога, Рудницьке;

Калинівська громада – у селі Скибин.

Ситуація в цій частині району залишається напруженою.

26 автобусів евакуювали населення з с. Перемога Броварського району. Підготовлено автобуси для забезпечення другої хвилі евакуації та гуманітарний вантаж для мешканців цього населеного пункту.

У решті громад району об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичному режимі. Послуги населенню надаються у повному обсязі. Збоїв у роботі систем тепло–, газо–, водо–, електропостачання та водовідведення, об’єктів критичної інфраструктури немає. Випадки пошкодження житлових будинків відсутні.

Вся гуманітарна допомога, яка надходить до району, розподіляється між територіальними громадами.

13 березня, проводилася евакуація населення Броварського району за встановленими маршрутами.

Загалом протягом дня з території Броварського району евакуйовані 1600 громадян, серед них 805 дітей.

Ситуація у Березанській, Броварській міських, Згурівській селищній та Зазимській сільській громадах, без змін, контрольована.

Вишгородський район. Ситуація в районі залишається напружена, але контрольована. Населенню Вишгородської, Петрівської та Пірнівської тергромад надається необхідна допомога, здійснюється патрулювання вулиць.

В окупованих Іванківській, Димерській та Поліській ТГ гуманітарна катастрофа, відсутній зв‘язок, електропостачання, продукти харчування та ліки. Продовжується евакуація людей з окупованих сіл Димерської громади.

Обухівський район. Вся територія Обухівського району перебуває під контролем Обухівської РВА. У районі всі об’єкти критичної інфраструктури на території громад району працюють у звичайному режимі. Ситуація стабільна, контрольована. Магазини, аптеки працюють у звичайному режимі з урахуванням обмежень комендантського часу, є проблема недостатньої кількості деяких продуктів. На АЗС недостатні об’єми пального, черги.

Фастівський район. Вся територія Фастівського району перебуває під контролем Фастівської районної військової адміністрації. У районі всі об’єкти критичної інфраструктури на території громад району працюють у звичайному режимі. Ситуація стабільна, контрольована. На частині АЗС відсутнє пальне. Відбувся обстріл «Градами» у напрямку Ясногородки, потерпілих, загиблих та значних руйнувань немає. Фастівська міська територіальна громада приймає біженців та надає допомогу в їх розміщенні.

Найбільш небезпечними напрямками залишаються Житомирська траса, Буча – Ірпінь – Гостомель, Макарів, північ Вишгородського району. Періодичні бої на території деяких населених пунктів Баришівської, Калитянської та Великодимерської територіальних громад Броварського району.

Загарбники продовжують накопичувати війська та техніку, обстрілюються житлові масиви та критична інфраструктура.

13 березня через гуманітарні коридори було проведено евакуацію населення з Бучі, с. Перемога, Великої Димерки, Бородянки. Врятовано та вивезено на контрольовану територію близько 4 тисяч жителів.

92 запитів за 0,167