Оперативна інформація станом на 11 год 17.03.2022 щодо ситуації на Київщині

today 17.03.2022 query_builder 13:03 remove_red_eye 4599 bookmarks Новини

УВАГА!!! ПОВІДОМЛЯЙТЕ ПРО ПЕРЕМІЩЕННЯ ВІЙСЬК ВОРОГА В ЧАТ ЗСУ

Як повідомляє Київська обласна військова адміністрація,

У Броварському районі ніч з 16 на 17 березня минула відносно спокійно. Присутність ворожої техніки спостерігається у населених пунктах Баришівської, Калитянської, Великодимерської та Калинівської територіальних громад. В ніч на 17 березня ворогом було здійснено ракетний удар по одному з населених пунктів Калинівської громади, внаслідок чого завдано значних ушкоджень інфраструктурі та житловому фонду. За попередньою інформацією жертв немає. Ситуація у Березанській, Броварській міських, Згурівській селищній та Зазимській сільській громадах без змін, контрольована.

Об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичному режимі.

Вся гуманітарна допомога, яка надходить до району, розподіляється між територіальними громадами.

В Зазимській сільській громаді створені пункти обігріву мешканців Чернігівської області, які перетинають територію Броварського району для подальшої евакуації. 16 березня Зазимська громада прийняла близько 200 мешканців Чернігівщини, яких забезпечили житлом та харчуванням.

Бучанський район. У більшості громад ситуація напружена. У Макарівській територіальній громаді відсутнє водопостачання, газ, електрика, зв’язок. Селище під контролем ЗСУ, але постійно під обстрілом ворога. У Бородянській ТГ здійснюється переміщення ворога. Бородянка заблокована, інфраструктура зруйнована. Готується евакуація цивільного населення та підвіз гуманітарної допомоги. Бучанська та Гостомельська територіальні громади – переміщення військової техніки ворога. Інфраструктура зруйнована. В Ірпені тривають бої. ЗСУ контролює 70% міста. Коцюбинська, Пісківська, Вишнівська, Борщагівська та Білогородська територіальні громади працюють в штатному режимі.

Білоцерківський район. Cитуація контрольована. Обстрілів не зафіксовано. Ніч пройшла спокійно. Постійно забезпечується вирішення гуманітарних питань. Сили територіальної оборони у підвищеній боєготовності.

Бориспільський район. У районі об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичному режимі, ситуація стабільна.

Магазини, аптеки, АЗС працюють у нормальному режимі з урахуванням обмежень комендантського часу.

Ситуація у Бориспільській, Переяславській, Яготинській міських, Вороньківській, Гірській, Дівичківській, Золочівській, Пристоличній, Студениківській, Ташанській, Циблівській сільських ОТГ контрольована.

Сили оборони – у підвищеній боєготовності.

Постійно забезпечується вирішення гуманітарних питань.

За попередньою інформацією над територією району збито ворожий літак.

Вишгородський район. Ситуація в районі залишається напруженою, але контрольованою. У Вишгородській, Петрівській та Пірнівській ТГ населенню надається необхідна допомога, здійснюється патрулювання вулиць.

В окупованих Іванківській, Димерській та Поліській територіальних громадах гуманітарна катастрофа, відсутній зв‘язок, електропостачання, продукти харчування та ліки. Продовжується евакуація людей з окупованої Димерської громади. Славутич повністю ізольований. Є потреба в продуктах харчування та медикаментах.

Обухівський район. Вся територія Обухівського району перебуває під контролем Обухівської районної військової адміністрації. У районі всі об’єкти критичної інфраструктури на території громад району працюють у звичайному режимі. Ситуація стабільна, контрольована. Магазини аптеки працюють у звичайному режимі з урахуванням обмежень комендантського часу, є проблема недостатньої кількості деяких продуктів. На АЗС недостатні об’єми пального, черги.

Фастівський район. Вся територія Фастівського району перебуває під контролем Фастівської РВА. У районі всі об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичайному режимі. Ситуація стабільна, контрольована. На частині АЗС відсутнє пальне. Відбувся обстріл «Градами» в напрямку Ясногородки, потерпілих, загиблих та значних руйнувань немає. Фастівська міська територіальна громада приймає біженців та надає допомогу в їх розміщенні.

Найбільш небезпечними напрямками залишаються Житомирська траса, Буча – Ірпінь – Гостомель, Макарів, північ Вишгородського району. Періодичні бої на території деяких населених пунктів Баришівської, Калитянської та Великодимерської територіальних громад Броварського району.

92 запитів за 0,207