Оперативна інформація станом на 18:00 25.03.2022 щодо ситуації на Київщині

today 25.03.2022 query_builder 19:14 remove_red_eye 1507 bookmarks Новини

Противнику не вдалося досягти основних цілей широкомасштабної війни – блокади Києва і виходу на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей, інформує Київська обласна військова адміністрація.

Тривають заходи поповнення втрат окупаційних військ шляхом формування та відправлення до білорусі зведених підрозділів. На Поліссі противник наступальних дій не проводив. Зосереджує зусилля на обстрілах позицій ЗС України в районах н.п. Нова Буда, Наливайківка, Озерщина. Здійснює переміщення підрозділів, логістичне забезпечення, намагається закріпитися на захоплених рубежах. В районі Чорнобиля розгорнуто тиловий район (польовий табір) угруповання військ Східного військового округу.

Просування у напрямку Броварів успіху не дало, окупанти одразу були зупинені, перейшли до оборони та намагаються закріпитися на зайнятих позиціях.

Найбільші руйнування внаслідок обстрілів у Бучанському (Ірпінська, Бучанська, Макарівська, Бородянська, Дмитрівська громади), Броварському (Великодимерська громада), Вишгородському районах (Димерська, Іванківська громади).

Ситуація по районах Київської області:

Білоцерківський район. Протягом дня періодично лунав сигнал «Ракетна небезпека». Захоплених територій військовими формуваннями окупанта чи диверсійно-розвідувальними угрупуваннями немає.Комунальні служби працюють в посиленому режимі, перебоїв з постачанням електроенергії, газу та води не встановлено. Територіальними громадами району здійснюється реєстрація та розміщення цивільного населення, евакуйованого з тимчасово окупованої території.У Білоцерківському районі кількість такого населення складає понад 35 тисяч осіб. Навчальний процес у всіх закладах освіти району триває дитанційно.

Сільськогосподарські підприємства готові до проведення весняно-польових робіт, зараз проводиться закриття вологи на площах, підготовлених під посіви.

Бориспільський район. Ситуація в Бориспільській, Переяславській, Яготинській міських, Вороньківській, Гірській, Дівичківській, Золочівській, Пристоличній, Студениківській, Ташанській, Циблівській сільських ОТГ контрольована. У районі постійно здійснюється патрулювання та охорона об’єктів критичної інфраструктури. Режим воєнного часу та умови комендантського часу забезпечуються належним чином. Постійно здійснюється огляд будівель, доріг, природніх об’єктів на предмет наявності ворожих позначок або інших невідомих позначень.

Бучанський район. Макарівська, Бучанська, Ірпінська, Дмирівська громади залишаються під постійним обстрілом ворога. Багато сіл в окупації, що приближує гуманітарну катастрофу. Постійно ведуться бої на Житомирській трасі. Ворог проводить повітряну розвідку

Немишаївська територіальна громада – ворог окопався, інфраструктура зруйнувана, зв’язку практично немає.

Бучанська територіальна громада – ворог окопався, інфраструктура зруйнована. Постійні обстріли.

Гостомельська територіальна громада – переміщення технікою ворога, йшов бій. Інфраструктура зруйнована.

Ірпінська територіальна громада – Ірпінь бій. ЗСУ покращило свої позиції та контролює 85% міста. Інфраструктура зруйнована. Постійно обстріли.

Коцюбинська територіальна громада – обстріл мінами.

Білогородська територіальна громада – обстріл ракетами. Вишнева, Борщагівська громади під контролем місцевих органів влади.

Броварський район. У населених пунктах Баришівської, Калитянської, Великодимерської та Калинівської територіальних громад спостерігається присутність ворожої техніки. У результаті бойових дій на території цих громад завдано значних ушкоджень інфраструктурі та житловому фонду. Внаслідок ворожих обстрілів є багато пошкоджених будинків місцевих мешканців. Періодично чутно постріли. Ситуація в даній частині району залишається напруженою.

Ситуація в Березанській, Броварській міських, Згурівській селищній та Зазимській сільській громадах без змін, контрольована. Об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичному режимі.

Станом на сьогодні в загальноосвітніх навчальних закладах територіальних громад району на дистанційному навчанні знаходяться здобувачі освіти Броварської міської, Згурівської селищної та Зазимської сільської громад. В навчальних закладах Березанської міської, Баришівської та Калинівської селищних громад призупинене навчання. Наразі на канікулах знаходяться учні Калитянської ЗОШ. Великодимерська громада тимчасово окупована.

Вишгородський район. Вишгородська, Петрівська та Пірнівска тг без змін, населенню надається необхідна допомога, здійснюється патрулювання вулиць. Продовжується робота по укріпленню обороноздатності району. О 17:00 відбувся мінометний обстріл села Лютіж, знищено два будинки.

В окупованих Іванківській, Димерської та Поліської тг гуманітарна катастрофа, відсутній зв‘язок, електропостачання, продукти харчування та ліків. Евакуація населення з Димерської громади та завезення туди продуктів харчування і ліків не відбулась, з боку села Демидів зібралось 150 людей, ворог їх не випускає.

Славутич повністю ізольований. Є потреба в продуктах харчування, пальному та медикаментах. Ворог знаходиться в 1,5 км від міста.

Обухівський район. Уся територія Обухівського району перебуває під контролем Обухівської районної військової адміністрації. Усі об’єкти критичної інфраструктури на території громад району працюють у звичайному режимі. Ситуація стабільна, контрольована.

Фастівський район. У районі всі об’єкти критичної інфраструктури на території громад працюють у звичайному режимі. Ситуація стабільна та контрольована. На частині АЗС відсутнє пальне. Фастівська міська територіальна громада приймає біженців та надає допомогу в їх розміщенні. Лікарні приймають поранених.

У 9 громадах Фастівського району проводиться дистанційне навчання. Триває процес гасіння пожежі на нафтобазі смт Калинівка.

В усіх районах продовжується робота з нарощування оборони. Сили територіальної оборони – в підвищеній боєготовності. Зміцнюються блокпости, зводяться фортифікаційні оборонні споруди. Йде боротьба з диверсантами.

За оперативною інформацією ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі»: Залишаються знеструмленими в результаті обстрілів електромереж 509 населених пунктів, 156457 споживачів. Протягом минулої доби включено електропостачання 15 населених пунктів. Відновлено електропостачання 8429 споживачам.

Аварійно-відновлювальні роботи в області продовжуються, щойно бригади отримують можливість їх безпечно виконувати.

За оперативною інформацією АТ «Київоблгаз»: Наразі без газопостачання 68 населених пунктів Бучанського, Вишгородського, Броварського, Фастівського районів. Всього відключено 130590 абонентів.

Загалом відновлено газопостачання у 4-х населених пунктах: Зозулі (Васильківська ТГ), Дзвінкове (Боярська ТГ), Любимівка (Дмитрівська ТГ) та Ясногородка (Бишівської ТГ) для 372 споживачів.

92 запитів за 0,160