Оперативна інформація станом на 8:30 18.03.2022 щодо ситуації на Київщині

today 18.03.2022 query_builder 11:33 remove_red_eye 2437 bookmarks Новини

УВАГА!!! ПОВІДОМЛЯЙТЕ ПРО ПЕРЕМІЩЕННЯ ВОРОЖОЇ ТЕХНІКИ В ЧАТ-БОТ ЗСУ (клікніть по цьому посиланню)

Як повідомляє Київська обласна військова адміністрація, у Броварському районі присутність ворожої техніки спостерігається у населених пунктах Баришівської, Калитянської, Великодимерської та Калинівської територіальних громад. Залишаються поки що відключені від газопостачання населені пункти Великодимерської та Калитянської громад. Проводяться ремонтні роботи. Ситуація у Березанській, Броварській міських, Згурівській селищній та Зазимській сільській громадах без змін, контрольована.

Об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичному режимі. Послуги населенню надаються у повному обсязі. Збоїв у роботі систем тепло–, газо–, водо–, електропостачання та водовідведення, об’єктів критичної інфраструктури немає. Випадки пошкодження житлових будинків відсутні.

17 березня гуманітарним коридором, який проводився за маршрутом Шевченкове – Бровари були вивезені 1200 осіб, серед них 339 дітей. А також доставлена гуманітарна допомога за пунктами призначення. До Броварів прибули 33 автобуси та близько 70 приватних автомобілів. Людям відразу була надана перша допомога.

Білоцерківський район. Ситуація контрольована. Обстрілів не зафіксовано. Ніч пройшла спокійно. Вирішуються гуманітарні питання. Сили територіальної оборони - у підвищеній боєготовності.

Бориспільський район. У районі об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичному режимі, ситуація стабільна.

Магазини, аптеки, АЗС працюють у нормальному режимі з урахуванням обмежень комендантського часу.

Ситуація у Бориспільській, Переяславській, Яготинській міських, Вороньківській, Гірській, Дівичківській, Золочівській, Пристоличній, Студениківській, Ташанській, Циблівській сільських ОТГ контрольована.

Сили оборони – у підвищеній боєготовності.

Вирішуються гуманітарні питання.

У районі здійснюється патрулювання та охорона об’єктів критичної інфраструктури. Режим воєнного часу та умови комендантського часу забезпечується належним чином. Постійно здійснюється огляд будівель, доріг, природніх об’єктів на предмет наявності ворожих позначок або інших невідомих позначень.

Бучанський район. В більшості громад ситуація напружена. У Макарівській тергромаді відсутнє водопостачання, газ, електрика, зв’язок. Селище під контролем ЗСУ, але постійно під обстрілом ворога. У Бородянській ТГ – переміщення ворога. У Немишаївській ТГ – ворог окопався. Інфраструктура зруйнована, зв’язку практично немає.

У Бучанській ТГ – ворог окопався. Інфраструктура зруйнована. У Гостомельській територіальній громаді – переміщення військової техніки ворога, вночі був бій. По частині Дмитрівської ТГ переміщається ворог, частково відсутнє світло.

Інфраструктура зруйнована. В Ірпені тривають бої. ЗСУ контролює 70% міста. Коцюбинська, Пісківська, Вишнівська, Борщагівська та Білогородська територіальні громади працюють в штатному режимі.

Вишгородський район. Ситуація в районі залишається напружена, але контрольована. Вишгородській, Петрівській та Пірнівській ТГ надається необхідна допомога, здійснюється патрулювання вулиць.

В окупованих Іванківській, Димерській та Поліській територіальних громадах гуманітарна катастрофа, відсутній зв‘язок, електропостачання, продукти харчування та ліки. Продовжується евакуація людей з окупованої Димерської громади. Славутич повністю ізольований. Є потреба в продуктах харчування та медикаментах.

Обухівський район. Вся територія Обухівського району перебуває під контролем Обухівської РВА. У районі всі об’єкти критичної інфраструктури на території громад району працюють у звичайному режимі. Ситуація стабільна, контрольована. Магазини та аптеки працюють у звичайному режимі з урахуванням обмежень комендантського часу, є проблема недостатньої кількості деяких продуктів. На АЗС недостатні об’єми пального, черги. Васильківська територіальна громада – постійні загрози ракетного удару. Вночі було чутно вибухи.

Фастівський район. Вся територія Фастівського району перебуває під контролем Фастівської РВА. У районі всі об’єкти критичної інфраструктури на території громад району працюють у звичайному режимі. Ситуація стабільна контрольована. На частині АЗС відсутнє пальне. Фастівська міська територіальна громада приймає біженців та надає допомогу в їх розміщенні.

Найбільш небезпечними напрямками залишаються Житомирська траса, Буча, Ірпінь, Гостомель, Немішаєве, Дмитрівська громада, Макарів, північ Вишгородського району. Періодичні бої на території деяких населених пунктів Баришівської, Калитянської та Великодимерської територіальних громад Броварського району.

92 запитів за 0,198