Оперативна ситуація на Київщині станом на 6 квітня

today 06.04.2022 query_builder 11:13 remove_red_eye 411 bookmarks Новини

У звільнених від загарбника населених пунктах Бучанського, Вишгородського, Броварського районів силами оборони проводиться зачистка, розмінування територій. Завозиться гуманітарна допомога. Після закінчення зачистки та розмінування комунальні служби почнуть відновлювати критичну інфраструктуру. Нагадаємо, що в звільнених населених пунктах діє посилена комендантська година до 6 год ранку 7 квітня, інформує Київська обласна військова адміністрація.

Співробітники ДСНС знешкодили 1364 вибухо-небезпечних предмети. Загалом руйнування зафіксовано у 35 з 69 територіальних громад Київської області, що становить 50,7 %. Критичних руйнувань завдано у Бучанській, Ірпінській, Гостомельській, Бородянській, Макарівській, Великодимерській, Пісківській громадах. На сьогодні мова йде про більше 650 об’єктів.

Розпочалися роботи з розчистки Житомирської траси та зведення тимчасового насипного мосту через р. Ірпінь.

Ситуація в районах

Обухівський, Бориспільський, Білоцерківський, Фастівський райони.

Ситуація контрольована. Триває постійна робота з прийому, зберігання та направлення гуманітарних вантажів. Налагоджений освітній процес дистанційно. Підприємства агропромислового комплексу проводять весняно-польові роботи. Сили оборони – у підвищеній боєготовності.

Бучанський район. Вся територія району перебуває під контролем районної військової адміністрації. В громадах, які перебували під окупацією, проводяться роботи по розмінуванню, триває відновлення газо-, електропостачання, зв’язку, завозиться гуманітарна допомога. Також правоохоронні органи проводять фіксацію злочинів, які були заподіяні окупантами до мирного населення. Встановлено посилену комендантську годину. Постраждалому населенню надається необхідна медична допомога.

Коцюбинська, Вишнева, Борщагівська, Пісківська, Білогородська громади знаходяться під контролем місцевих органів влади.

Броварський район. Ніч з 05 на 06 квітня у Броварському районі минула спокійно.

Під час бойових дій, в трьох громадах, були пошкоджені лінії електромереж 110, 35, 10, 6, 0.4 КВ. Станом на сьогодні проводяться роботи з відновлення електропостачання. 15 березня, внаслідок бойових дій, було пошкоджено магістральний газопровід, внаслідок чого три громади району залишилися без газопостачання (приблизно 21000 абонентів). Зараз проводяться роботи з відновлення пошкодженого газопроводу.

Внаслідок бойових дій були пошкоджені та зруйновані сім переправ через водойми та три автомобільні магістральні мости. А також автомобільна магістраль М-01 Київ-Чернігів, в населеному пункті Залісся Великодимерської громади.

В чотирьох громадах Броварського району пошкоджені та зруйновані 152 житлові будинки. Найбільша їх кількість у Великодимерській громаді – 89 будинків. Також ворогом були завдані авіаудари по більше, ніж 10 виробничих підприємствах та складських приміщеннях району.

Сільськогосподарськими підприємствами району проводяться весняно-польові роботи. Крім територій, які були окуповані.

Кількість евакуйованого населення Броварського району склала 14 тис. 062 особи.

Вишгородський район. Ситуація в районі залишається напружена, але контрольована. Населенню Вишгородської, Петрівської та Пірнівської ТГ надається необхідна допомога, здійснюється патрулювання вулиць. Продовжується робота по укріпленню обороноздатності району. В Іванківській, Димерській та Поліській ТГ відсутні зв‘язок, електропостачання. Здійснюються заходи щодо нормалізації ситуації в громадах, відновлення інфраструктури. Продовжується завезення продуктів харчування і ліків.

Славутич має потребу в продуктах харчування та пальному.

За добу працівники ДСНС виїжджали на ліквідацію 7 пожеж (3 – в житловому секторі, 1 – на підприємствах, трав’яний настил -3).

91 запитів за 0,170