Отримайте насолоду від спілкування з прекрасним

today 20.04.2019 query_builder 19:04 remove_red_eye 453 bookmarks Вікенд, Новини

Робота Л. Литвина

Боярський краєзнавчий музей вже давно став Меккою духовності не лише Боярки, а й всього Києво-Святошинського району. Тут постійно проводяться цікаві зустрічі, виставки, презентації книжок, де у дружньому колі спілкуються люди творчі, закохані у мистецтво.

Ось і 20 квітня о 13 годині тут відбулося відкриття виставки "Живописна Україна", на якій представлені твори художника Олександра Малінченка та гончарних справ майстра Віктора Чорного.

Поціновувачі мистецтва зможуть насолодитися чарівністю краєвидів, які оживають під пензлем лауреата міської премії імені Володимира Самійленка, заступника голови ГО "Боярське мистецьке братство", талановитого боярського художника Олександра Малінченка, а також теплотою гончарних виробів, створених неймовірними руками та душею майстра Віктора Чорного.

Роботи майстрів неодноразово були представлені на багатьох виставках різного рівня. Величезна кількість їх знаходиться в приватних колекціях в Україні та за кордоном.

Експозиція працюватиме до 17 травня.

А 18 травня, до Міжнародного дня музеїв, у Боярському краєзнавчому відкриють виставку робіт "українського Ван Гога" - художника Леоніда Литвина, який мешкав у Крюківщині.

92 запитів за 0,168