Пастор-волонтер вивіз із Ворзеля 52 немовлят

today 13.05.2022 query_builder 06:51 remove_red_eye 369 bookmarks Новини

Загалом 67-річний чоловік із Рівненщини врятував майже дві тисячі людей.

Цю евакуацію Володимир майже завжди згадує зі сльозами на очах. Він вивіз із Ворзеля цілий дитячий будинок, пише rbc.ua з посиланням на ТСН.

"Цей дитячий будинок ми забирали. Ми просто брали випадкових людей, щоб вони тримали: 52 немовлят і малюків до 3 років вивозили з Ворзеля. Голодні і холодні, близько місяця прожили під російськими обстрілами. Діти перелякані, ми чужі люди, хто ж ми. Приїхали чужі дядьки і їх хапають і вантажать в якийсь бус, кудись везуть", - розповідає Володимир.

Він зізнається, що їх плач досі у нього в голові. Загалом Володимир Бричка з Рівненської області врятував з-під обстрілів із початку війни понад 1800 осіб. Із перших днів повномасштабного вторгнення Росії в Україну сів за кермо свого мікроавтобуса і не зупиняється досі – возить допомогу військовим, цивільним і евакуює людей з-під обстрілів. У цій благородний справі йому допомагають зять і місцеві жителі.

У його рідному селі на Рівненщині допомогли влаштувати тимчасовий притулок для біженців. Потім їх відвозили далі - в безпечні міста або на кордон.

До слова, у 67-річного Володимира Брички, який є пастором у місцевій церкві, 12 власних дітей, ще двоє - прийомних. Зараз має вже 43 онуків.

Фото - ТСН

87 запитів за 0,176