Патрульні допомогли восьмирічному хлопчику знайти батьків

today 02.02.2022 query_builder 11:13 remove_red_eye 5531 bookmarks Новини

Учора увечірі з Гостомеля до Києва засніженим узбіччям дороги йшов хлопчик. Це помітили поліцейські, що патрулювали з протилежної сторони вказаний відрізок дороги на автомобілі "фантом". За допомогою спецсигналів патрульні розвернулися та під’їхали до дитини, інформує патрульна поліція Київської області.

Самотній, замерзлий, без шапки, але впевнений у своїй місії 8-річний хлопчик йшов на пошуки мами, яка, з його слів, вже чотири дні не з’являється вдома. Зі слів малого, батько у цей час теж на роботі. Вдома лишилася старша сестра та молодший брат. Тому малий вирішив самостійно розшукати свою маму, оскільки знає, де вона працює у Києві. Він сам пройшов близько 4-х кілометрів у напрямку столиці.

Правоохоронці взяли замерзлого малого у машину, запропонували їжу, але він відмовився. Разом вони прибули до київського заводу, де працює мама малого. Але знайти її було непросто.

За допомогою охоронців заводу встановили, де саме працює мати, але виявилось що її нема на місці. Однак, напарники не здавалися та розшукали колегу мами, яка патрульним надала контакти батька. Зателефонували батькові та повідомили про подію. Батько з матір’ю скоро приїхали до патрульних та забрали малого.

А далі цю ситуацію візьмуть на контроль офіцери ювенальної превенції та шкільні офіцери поліції. Бо так не має бути…

Фото - патрульна поліція Київської області

92 запитів за 0,185