Пенсіонери із вчорашнього дня можуть витратити «тисячу за вакцинацію» на ліки, а у лютому, як планується, – на “комуналку”

today 25.01.2022 query_builder 07:40 remove_red_eye 415 bookmarks Новини

В Україні з 24 січня дозволено купувати ліки за тисячу гривень, яку громадяни отримали через програму «єПідтримка». Однак зробити це можуть далеко не всі. Тисячу за вакцинацію дозволено витрачати на ліки лише громадянам, яким виповнилося 60 років і які отримали повний курс щеплення від коронавірусу. Можна буде купити як рецептурні, так і безрецептурні ліки, інформує glavcom.ua.

До Реєстру лікарських засобів внесли понад 14,7 тисячі найменувань різних лікарських препаратів. Зокрема, серед препаратів, які можна придбати за «ковідну» тисячу є протизаплідні пігулки та спиртова настоянка глоду. Водночас у переліку відсутні біодобавки, медичні прилади та медобладнання. Тож, пенсіонери зможуть придбати протизаплідні пігулки, але не зможуть купити милиці.

До речі, ліки можна буде придбати в будь-якій аптеці – фізично та онлайн.

Тисячу гривень для вакцинованих треба використати протягом чотирьох місяців від моменту отримання. Інакше вони повернуться державі. Придбати медикаменти можна в аптеках, де є термінал для оплати, або ж замовити через Інтернет.

Крім того, вчора у своєму відеозверненні, Президент анонсував можливість з лютого для громадян, яким виповнилося 60 років, витратити «тисячу за вакцинацію» на "комуналку".

Фото із сайту Главком

92 запитів за 0,204