Перші фото коней Пржевальського після окупації Чорнобильського Заповідника – живі, здорові та вгодовані

today 11.05.2022 query_builder 12:20 remove_red_eye 247 bookmarks Новини

Чорнобильське Полісся, випалене радіацією, змучене російською ордою. Понад місяць співробітники заповідника по зернинках збирали інфу про чорнобильський край.

До повномасштабного вторгнення ледь не щодня Чорнобильський Радіаційно-екологічний Біосферний Заповідник поширював у соцмережах світлини про відновлення флори та фауни зони відчуження. Усі пекельні дні окупації з особливою ностальгією згадували фотороботи Станіслава Гуменюка, який вдало камерою фіксував різноманітних тварин, які до війни спокійно жили в заповіднику.

Тож, без перебільшення щиро зраділи новим світлинам із Чорнобильської зони, які після звільнення знову почали оприлюднювати співробітники ЧРЕБЗ.

"Перші фото коней Пржевальського після окупації Заповідника. Живі, здорові та вгодовані", - йдеться у повідомленні Чорнобильського Радіаційно-екологічного Біосферного Заповідника.

Водночас на своїй сторінці у Фейсбуці ЧРЕБЗ повідомляє про гнітючі наслідки окупації: офісні приміщення в Чорнобилі та обладнання, на якому працювали співробітники заповідника, розграбовані або знищені.

Тож наразі ЧРЕБЗ дякує всім за моральну та фінансову підтримку, яка нині є дуже доречною.

Журнал Київщини "Корисний формат. Нове передмістя"

Фото Станіслава Гуменюка, ЧРЕБЗ

87 запитів за 0,164