Під Макаровим, обабіч окружної дороги, виявили захоронення розстріляних рашистами громадян. Серед убитих – громадянин Чехії – інф. Нацполіції (відео)

today 17.05.2022 query_builder 09:24 remove_red_eye 429 bookmarks Новини

В Бучанському районі поліція Київщини виявила та оглянула тіла трьох вбитих російськими окупантами мирних осіб. Захоронення знайшли обабіч окружної дороги неподалік Макарова, де в період бойових дій розміщувались позиції росіян.

В ямі знаходились тіла трьох чоловіків, серед яких один іноземець. Загиблі були розстріляні окупантами в різні частини тіла. Поряд із захороненням виявили розтяжку із гранатою «Ф-1», яку залишили окупанти, повідомляє поліція Київської області.

«Дві особи були вбиті в голову, одна особа в живіт. На місці захоронення знайшли документи одного з загиблих – це громадянин Чехії. Є його відповідні дані. Інші дві людини не встановлені на даний час, але вони були в цивільному одязі. Ми будемо шукати при яких обставинах вони зникли на території України» - повідомив з місця події Андрій Нєбитов, очільник поліції Київщини.

Встановлено, що громадянин Чехії ще до війни працював в Україні далекобійником, а з початком бойових дій приїхав до нашої держави допомагати в якості волонтера. 3 березня іноземець перестав виходити на зв'язок. На Батьківщині у 49-річного іноземця залишались дружина та брат.

Під Макаровим - друга половина відео

">

87 запитів за 0,174