Пiдгодуйте полуниці аспiрином, щоб ягода була велика та солодка

today 20.05.2022 query_builder 06:21 remove_red_eye 315 bookmarks Новини

Досвідченi дачники використовують аспірин для підвищення врожайності овочів та фруктів, повідомляють fakty.ua з посиланням на youtube-канал «Дом.Сад. Город».

Ефективність препарату забезпечує його хімічний склад - саліцилова кислота зміцнює імунну систему культур, зокрема й полуниці.

Крім того, за підтримки аспірину шкідники обходитимуть полуницю стороною. Допоможуть ліки і при грибкових захворюваннях, таких, як сіра гнилизна.

Для приготування найпростішого засобу потрібно розчинити дві пiгулки аспірину в літрі води і полити культуру отриманою рідиною.

Деякі дачники просто закопують аспірин у ґрунт, проте робити так не рекомендується. Натомість краще приготувати наступне підживлення.

Розчиняємо аспірин у 125 мл води та кип'ятимо рідину протягом 30 хвилин. Після цього в теплий розчин додаємо три краплі нашатирного спирту і розводимо чотирма літрами води.

Приготованим засобом поливаємо або обприскуємо полуницю для покращення врожайності.

Завдяки застосуванню аспірину дачники та городники можуть розраховувати на щедрий урожай полуниці, при цьому ягода обов'язково буде солодкою та великою.

Фото - fakty.ua.

92 запитів за 0,246