Підприємець з Ірпеня придбав броньований автомобіль для евакуації жителів міста

today 24.03.2022 query_builder 13:38 remove_red_eye 284 bookmarks Новини

Власник однієї з ірпінських компаній Ігор Фостенко везе в Ірпінь броньований автомобіль, який буде використовуватися для евакуації людей. Крім того, планується доставка в місто необхідної допомоги, зокрема 20 бронежилетів для тероборони. Про це підприємець розповів на своїй сторінці у фейсбуці, пише ІTV.

«Ми їздили за кордон, аби купити броньовану банківську машину і передати її в тероборону Ірпеня, щоб на цій машині могли більш безпечно вивозити поранених, вивозити мешканців. Я дуже надіюся, що це допоможе врятувати багато життів. Щоб не їхати порожніми, будемо завантажуватися допомогою, яка потрібна. Ми ще маємо на меті купити 20 бронежилетів. Якщо у вас є бажання підтримати нас у наших справах – матеріально, молитовно – будемо дуже вдячні. Усі гроші до копійки підуть на підтримку нашої армії, нашої країни, наших мешканців», – зазначив підприємець.

До слова, Ігор Фостенко має право на виїзд за межі країни, бо є батьком чотирьох неповнолітніх доньок, проте сам бізнесмен і його родина вирішили залишатися в Україні. «Це наша воля – бути тут і допомагати нашій країні», – наголосив Фостенко.

На фото - Ігор Фостенко, фото ITV

92 запитів за 0,179