Почалась евакуація тварин з Ясногородської ферми

today 30.03.2022 query_builder 09:12 remove_red_eye 191 bookmarks Новини

Зоозахисники нарешті потрапили до Ясногородської ферми під Києвом, яка опинилась в окупації та побувала під обстрілами. Змучених холодом і голодом тварин почали вивозити у безпечне місце, інформує «Великий Київ».

Про це повідомляється у телеграм-каналі UAnimals.

У мирні часи тут утримувались кілька сотень страусів, мавпи та інші дикі тварини. Нині ж “ситуація жахлива”.

«Величезна кількість тварин покинута. Багато тварин загинули, інші травмовані та налякані», – йдеться у повідомленні.

Евакуацію організували UAnimals у колаборації із Наталею Поповою та “Притулком для диких тварин”.

До слова, за порятунок тварин з гарячих точок Київщини зоозахисники пропонують чималу винагороду.

Адже у чотирьох притулках Київщини тварини дуже потребують допомоги. Зоозахисники не можуть дістатись у ці місця з технічних причин, тож готові заплатити по 50 тисяч гривень за порятунок тварин.

Допомога потрібна притулку “Ріфуджіо”. Потрібен сміливець, який готовий доставити корм для тварин в селі Лісовичі Вишгородського району.

Також притулку для тварин в Бородянці. Тут близько 500 тварин з 4 березня без їжі. Потрібен рятівник, який зможе за винагороду приїхати до притулку та випустити тварин.

А ще у жахливому стані зоопарк “12 місяців” у Демидові. Тварини виживають без електроенергії і тепла. Російські окупанти обстріляли зоопарк і відрізали його від мереж. Потрібно привезти туди генератор і пальне.

У Гостомельському притулку для тварин запаси їжі на межі… Близько 700 тварин можуть загинути з голоду. Треба доставити корм.

За словами зоозахисників, нагороду в 50 тисяч гривень заплатять за кожну з цих локацій. Окрім цього, вони обіцяють покрити усі витрати (пальне, корм).

«Ми розуміємо всі ризики, які бере на себе людина, яка готова долучитись до порятунку, і хочемо аби ви, приймаючи рішення, теж їх розуміли. Якщо ви готові долучитись до порятунку тварин – напишіть нам. Віримо, що разом, ми зможемо врятувати тварин від наслідків війни», – йдеться у повідомленні.

Фото із сайту «Великий Київ»

87 запитів за 0,181