Подарунки від благодійників з Німеччини отримала Дмитрівська громада

today 04.11.2022 query_builder 15:31 remove_red_eye 141 bookmarks Новини

Команда Гюнтера Маассена з німецького товариства «Занкт-Августин і друзі допоможуть» з міста (Sankt Augustin), що розташоване у землі Північний Рейн-Вестфалія, привезли дарунки Дмитрівській громаді, на Київщину.

Начальник пожежної команди села Шпитьки Віталій Гензур прийняв у користування пожежної частини спеціальну машину, укомплектовану спорядженням, що стане корисним у різних надзвичайних ситуаціях, та форму для всієї команди рятувальників, повідомляє Дмитрівська сільська рада у Фейсбуці.

Місцеві пожежники разом із німецькими колегами успішно провели навчання на території села Шпитьки та на території Центру безпеки Дмитрівської сільської ради.

«Пожежний автомобіль перевозить 1600 літрів води. Він укомплектований трьохколінною драбиною на 12 м, має два види гідравлічних ножиць та комплекти кисневих балонів із масками», – розповів Віталій Гензур.

КНП «Дмитрівський медичний центр» отримав будівельні матеріали для ремонту приміщень медичних закладів громади.

Працівники ТОВ «Дмитрівка комунсервіс» прийняли у користування сміттєвоз.

Набір матеріалів для збору радіокерованої моделі літака гості передали вихованцю авіамодельного гуртка СК «Лідер» Кирилу Поліщуку. Благодійники подбали й про те, щоб цей набір доукомплектувати всім необхідним для здійснення польоту: двигуном, акумулятором, сервомеханізмами, пультом управління та набором клею.

Друзі з Німеччини в серпні вже передавали гуманітарну допомогу для закладів освіти нашої громади. Вони поповнили свої фонди книгами, укомплектували зручними партами класи. Школярі були дуже раді якісному спортивному інвентарю, що надійшов.

“Хочеться подякувати нашим друзям за те, що вони підтримують Дмитрівську громаду в такий важкий час, знаходять для цього можливості та ресурси. Невимовно вдячні пану Гюнтеру, його команді за турботу й допомогу. Поповнення автопарку допоможе вогнеборцям швидко та оперативно реагувати на надзвичайні ситуації, проводити невідкладні роботи в осередках пожеж, а комунальникам сміттєвоз допоможе в питанні прибирання території наших сіл”, – зазначив Дмитрівський сільський голова Тарас Дідич.

Спільні зусилля допоможуть нам перемогти ворога та подолати наслідки російського вторгнення на територію нашої держави.

Разом до Перемоги!

Фото - Дмитрівська сільська рада у Фейсбуці

85 запитів за 0,198