Подорож неймовірною Білою Церквою (фото +)

today 05.11.2021 query_builder 08:45 remove_red_eye 445 bookmarks Новини

Хоча епідеміологічна ситуація нині несприятлива, й важливо дотримуватися запроваджених карантинних заходів, все ж дуже не хочеться провести останні відносно теплі дні вдома. А тому радимо вам на вихідні подорож Білою Церквою. Адже саме в цьому місті ви обов’язково знайдете місця неймовірно привабливі та романтичні восени, які стануть чудовими локаціями для мальовничих фото та незабутнього часу з родиною.

Як інформує управління туризму Київської ОДА, Біла Церква – одне з найстаріших міст Київської Русі, засноване у 1032 році. Якщо є час та бажання, за відвідуванням визначних історичних пам'яток можна цікаво та пізнавально провести цілий день. Особливо гарне це місто восени. Всі історичні пам‘ятки вбралися в золоті ковдри та чекають на своїх відвідувачів.

Неймовірно фантастичне та романтичне місце – старий кам'яний млин та гребля, збудовані в першій половині ХІХ століття, пішохідний міст, що сполучає обидва береги міста, та гуркіт води. З млина відкривається чудова панорама з видом на осінню Рось, яка так і манить зробити гарні незабутні фото.

Звісно ж, не можна оминути дендропарк "Олександрія". Понад 200 років цей дендропарк є гордістю не тільки Київщини, а й усієї України. Осінній природний лісостеповий ландшафт, утворений золотим дубовим лісом у поєднанні з галявинами, луками та ставками. Особливі природні пейзажі органічно поєднані з архітектурними спорудами — павільйонами, альтанками, колонадами та містками, виконаними в романтичному стилі. Казкове місце у будь-яку пору року, а особливо восени.

Остання зупинка - екоферма «Бабині кози» у селі Галайки.

Тут ви познайомитесь з білими красунями, дізнаєтесь напрочуд цікаві факти їх утримання, виробництва молочної продукції та секрети сироваріння. А ще на фермі вас погодують, ви продегустуєте смачні молочні продукти та навіть дозволять власноруч подоїти козу.

Фото - управління туризму Київської ОДА

92 запитів за 0,195