Поліція Київщини провела відпрацювання в Мощуні

today 28.04.2022 query_builder 08:29 remove_red_eye 707 bookmarks Новини

Учора, 27 квітня, начальник поліції Київщини відвідав село Мощун, де триває відпрацювання території. Поліцейські Київщини продовжують обстежувати населені пункти, які знаходились під окупацією ворожих військ, інформує поліція Київської області.

"На Київщині за результатами проведення відпрацювання поліцейські виявили та оглянули 1150 тіл загиблих цивільних громадян. Знайдені тіла було доставлено до судово-медичних установ. Хочу підкреслити, що це були саме цивільні громадяни - які не мали жодного відношення до військових чи територіальної оборони. У багатьох людей виявлені кульові поранення", - зазначив очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов.

У Мощуні вже проводили відпрацювання, нині ж, коли люди повертаються у домівки, поліція також збирає свідчення щодо колаборантів та мародерів, виявляє вибухонебезпечні предмети та боєприпаси. Правоохоронці встановлюють загиблих внаслідок бойових дій та виявляють місця захоронення громадян, що загинули в ході бойових дій та окупації. Надають допомогу населенню та сприяють із налагодженням зв’язку.

До відпрацювання в Мощуні сьогодні долучились працівники кримінальної поліції, спецпризначенці «КОРД», кінологи.

Фото - поліція Київської області

91 запитів за 0,201