Помста “по-чоловічи”: зателефонував до поліції і сказав, що жінка буянить

today 12.07.2022 query_builder 11:28 remove_red_eye 1599 bookmarks Новини

На початку цієї доби патрульні с. Чайки отримали виклик на вулицю Львівську, що у Петропавлівській Борщагівці.

Заявник повідомив про домашнє насильство: його дружина у стані сп‘яніння буянить, не дає відпочити, через що малолітня дитина не спить. Поліцейські прибули на місце виклику. Під час спілкування з заявником патрульні встановили, що факту домашнього насильства немає. Спілкуючись з дружиною, інспектори дізнались, що жінка цілий день перебувала вдома з малолітньою дитиною і жодних конфліктів ні з ким не мала, повідомляє Патрульна поліція Київської області.

Згодом чоловік пояснив, що протягом останньої доби не спілкувався з дружиною. Він викликав поліцейських лише, щоб "насолити" дружині — декілька днів тому вона викликала патрульних через домашнє насильство. Того разу він отримав адмінматеріал та тимчасову заборону контактувати з дружиною.

У результаті цього виклику громадянин отримав від патрульних постанову за ст. 183 (Завідомо неправдивий виклик спецслужб) КУпАП. "Нагадуємо, що за подібні дзвінки на лінії 101, 102, 103 тощо передбачено штраф від 850 до 3400 гривень. Не здійснюйте завідомо неправдивих викликів, адже у цей час хтось дійсно потребує допомоги. Будьте свідомими громадянами нашої незламної країни", - закликають правоохоронці.

Фото - Патрульна поліція Київської області

92 запитів за 0,228