Посадка цибулі: не повторюйте розповсюджені помилки. Щоб урожай був щедрим

today 03.04.2023 query_builder 14:31 remove_red_eye 188 bookmarks Новини, Таємні знання

Ми розкриємо вам декілька простих секретів, які потрібно знати, висаджуючи цибулю. Озброївшись ними, ви точно отримаєте гарний урожай.

Пам’ятайте, що цибулю потрібно калібрувати. Різна за розмірами цибуля, висаджується на різну глибину і на різній відстані. Так, цибулини діаметром 0.7-1.5 см висаджуємо на відстані - 3-4 см, цибулинки діаметром 1.3-2.4 см – на відстані 5-6 см, а цибулинки, які мають діаметр до 3,5 см – на відстані 7-10 см.

Дрібну фракцію часто висаджують трохи раніше, ніж велику і трохи на меншу глибину. Для посадки цибулі ґрунт готуємо, як завжди. Цибуля не любить пухкий ґрунт. Формують борозни, рихлять ґрунт завчасно: за день, два. Також цибуля не любить сирий, надто мокрий ґрунт. Після посадки цибулю не поливають – поливають ґрунт заздалегідь, якщо весна суха. Грунт повинен бути вологим, але помірно розсипчастим.

Якщо грунт надто сирий, канавки присипають тонким, зовсім тонким шаром піску. Що стосується підживлення, безпосередньо перед самою посадкою «в лунку» краще нічого не класти. Або вносити заздалегідь, якщо є можливість та час. Цибулинам не бажано стикатися з мінеральними підживленнями. При розбивці грядок можна і потрібно внести золу, якщо ґрунт не лужний. А вже азотними підживленнями та іншими — удобрюємо землю після сходів.

Журнал Київщини "Корисний формат. Нове передмістя"

Фото - з відкритих джерел

87 запитів за 0,187