Потужні магнітні бурі у найближчі дні накриють Землю

today 09.02.2022 query_builder 10:38 remove_red_eye 145 bookmarks Новини, Таємні знання

Магнітні бурі - це небезпечні космічні явища, коли багато людей відчувають погіршення самопочуття. УНІАН попереджає про близьку бурю і розповідає, як полегшити свій стан в небезпечні дати.

Нагадаємо, магнітні бурі - це збурення магнітного поля Землі, викликані спалахами на Сонці. Такі коливання можуть негативно впливати на роботу систем зв'язку, а також здоров'я метеозалежних людей. Навіть невелике підвищення активності може відбитися на здоров'ї.

Доволі потужна магнітна буря накриє Землю 10 і 11 лютого. Наступна буря прогнозується 13 і 14 лютого і також буде досить сильною. 18 і 25 лютого очікується слабка сонячна активність.

У ці дні можливе погіршення самопочуття у метеозалежних і літніх людей, володарів хронічних хвороб, а також вагітних жінок. У дні магнітних бурь можливі такі симптоми: головний біль; запаморочення; нудота; біль у м'язах і суглобах; підвищений артеріальний тиск; загострення хронічних хвороб; безсоння; слабкість і дратівливість.

Щоб хоча б трохи полегшити свій стан під час магнітної бурі, рекомендується дотримуватися правил здорового способу життя в небезпечні дати.

Зокрема, слід відмовитися від жирної, гострої і смаженої їжі. Їсти більше овочів і риби. Треба частіше гуляти пішки на свіжому повітрі. Варто відмовитися від алкоголю, сигарет, кави та енергетиків. Замініть їх зеленим чаєм. Перед сном приймайте контрастний душ. А ще треба виробити звичку лягати спати і прокидатися в один і той же час.

Магнітні бурі в лютому 2022 року

92 запитів за 0,170