Повний місяць 9 жовтня. Як він вплине на хід подій та позначиться на житті кожного знака зодіаку

today 09.10.2022 query_builder 12:12 remove_red_eye 129 bookmarks Новини, Таємні знання

Повний місяць настане 9 жовтня о 23:56. Місяць знаходиться в знаку Овна.

Прогноз астрологині Марини Скаді (Марина Соколова) оприлюднив сайт tsn.ua. Експертка прогнозує, що другій декаді жовтня мляві конфлікти можуть набути жорстокого і руйнівного характеру, однак це швидко закінчиться.

«Незабаром вдасться створити новий порядок після складних трансформацій та несподіваних прояснень. Політики й дипломати всіх країн шукатимуть шляхи виходу з глухого кута, в якому опинився весь світ. Повня 9 жовтня 2022 року наблизить перемогу України та всього цивілізованого співтовариства над варварством Росії. Військова поразка РФ нарощуватиме своїх обертів, і це стане очевидним навіть для самого агресора, - йдеться в оприлюдненому астропрогнозі. -…Друга декада жовтня буде тривожною для всіх і досить складною для людей, які мають владу і гроші. Після повні буде формуватися нова політична лінія, можливі "різкі рухи тіла за зачиненими дверима", перевороти у верхніх ешелонах влади, соціальні бунти в країнах, в яких присутні напружені суспільні настрої».

«Водночас повня в Овні – це вогонь Творіння, який очищає від застарілих форм і допомагає створювати нові. Сприяє самостійній роботі з усвідомлення справжніх цілей свого життя, призначення. Але важливо взяти до уваги той факт, що власні наміри і плани мають бути узгоджені з цілями родин, груп, країн та людства. Той, хто прагне лише споживати, руйнувати і знищувати, обов'язково зазнає поразки», - говорить астрологиня.

Зараз дуже важливо наповнити життя духовним змістом. «Якщо ви вірите в силу позитивного мислення і позитивної дії, то зможете визначитися з вибором, вирішити спірні питання та кардинально змінити життя на краще».

А як повня позначиться на житті знаків зодіаку.

Оскільки Овен конфліктує зі знаками Раку, Терезів, Козорога, то представникам цих знаків зодіаку в дні повного місяця в жовтні 2022 року треба бути готовими до різних перешкод, до критики на свою адресу. Кількість тих неприємностей, в яких ви можете опинитися, в основному залежить від вас самих, від рівня вашого внутрішнього розвитку й усвідомлення того, що відбувається навколо. Ініціатива та активність з вашого боку може викликати сильний опір партнерів і навколишнього простору. Але цей час сприятливий для самостійної роботи, самопізнання і самовдосконалення.

Для Овнів повня 9 жовтня означає появу сприятливих можливостей для розкриття своїх якостей, свободу дії та самовираження, новий цикл в особистому розвитку. Обирайте прямі шляхи, відкрито заявляйте про себе – ви зможете виділитися із загальної маси, привернути увагу потрібних людей, набути популярності.

Повня в Овні принесе сприятливі можливості Левам і Стрільцям, а також Близнятам і Водоліям. Вас надихатимуть власні задуми й цілі, вам дійсно багато що вдасться. Однак, непомітно для вас самих, ви можете мати зіткнення з почуттями та інтересами інших людей. Важливо тримати баланс у всьому, щоб зберегти гармонію з навколишнім світом та швидко реагувати на мінливі умови зовнішнього середовища.

Представники знаків Телець, Діва, Скорпіон і Риби можуть самі обирати, що і як робити, де жити і працювати, як розпоряджатися своїми ресурсами. Ніхто особливо не допомагає, але ніхто й не заважає. Будьте терплячішими до інших, прислухайтеся до їхніх порад, щоб уникнути важких ситуацій.

92 запитів за 0,181