Пожежа в Димерській громаді: підпалили траву, а згоріла будівля (+ відео)

today 03.09.2024 query_builder 11:08 remove_red_eye 1202 bookmarks Новини

Інцидент трапився вчора, 2 вересня, в с. Вахівка Димерської територіальної громади. Повідомлення про загорання трав'яного настилу з загрозою поширення на поруч розташовані будівлі до оперативно-диспетчерської служби Вишгородського району надійшло о 15:50, інформує ГУ ДСНС України у Київській області.

На виклик виїхали рятувальники 38-ї ДПРЧ селища Димер, пожежні з с. Катюжанки та працівники лісової пожежної станції Іванківського лісового господарства.

На місці події рятувальники встановили, що горить трав'яний настил на площі 2 га. Для ліквідації займання знадобилося понад дві години. Силами 16 чоловік особового складу та за допомогою 6 одиниць техніки пожежу вдалося погасити о 18:07.

Унаслідок пожежі було знищено дерев’яну тимчасову будівлю. На щастя, іншим сусіднім будинкам вогонь не встиг зашкодити.

">

Фото та відео - ГУ ДСНС України у Київській області

87 запитів за 1,704