Президент підписав зміни до цьогорічного держбюджету

today 08.11.2019 query_builder 11:34 remove_red_eye 181 bookmarks Новини

Президент В. Зеленський підписав законопроєкт №2283. Ним передбачено внести зміни до державного бюджету на цей рік. Зокрема, буде додатково виділено 1 млрд грн на фінансування державних шахт і продовження спорудження метро до київського масиву Виноградар.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна, з посиланням на офіційний сайт Верховної Ради.

"Законопроєкт складається з кількох блоків: зміни, пов'язані з Кабміном, зміни, які виділяють додаткові кошти шахтарям і нашим військовим на передовій і поповнюють резервний фонд.

Якщо у міста Києва все-таки є багато коштів на рахунках, і ви сьогодні дозволили їм не повертати до держбюджету ще додаткові кошти, то про шахтарів, військових і резервний фонд більше нікому потурбуватися, окрім нас", - сказала під час виступу у парламенті міністерка фінансів Оксана Маркарова.

"Законопроєкт пропонує унормувати зарахування конфіскованих коштів до спецфонду, які на 1 жовтня надійшли обсягом 1,561 млрд грн, але не передбачені плановими показниками доходів держбюджету зі спрямуванням 524 млн грн на облаштування військових комісаріатів... і 1,361 млрд грн - Укравтодору", - прокоментувала закон членкиня комітету з питань бюджету Леся Забуранна із фракції "Слуга народу".

92 запитів за 0,276