ПЦУ дозволила українцям не відмовлятися від доступних продуктів у піст

today 28.11.2022 query_builder 11:32 remove_red_eye 82 bookmarks Новини

Православна церква України закликала вірян розсудливо ставитися до тілесного посту в час війни і не відмовлятися від доступних продуктів, щоб не зашкодити своєму здоров’ю. Відповідну заяву ПЦУ опублікувала з нагоди початку 40-денного Різдвяного посту, інформує zaxid.net.

«Від сьогоднішнього дня розпочинається Різдвяний (Пилипів) піст – 40-денний період очищення душі й тіла в очікуванні світлого свята Різдва Христового. Враховуючи надзвичайні випробування, які зараз доводиться переживати українцям через російську агресію, Православна церква України закликає вірних виявити особливу розсудливість щодо міри тілесного посту. Маємо виходити з наявних можливостей щодо раціону та продуктів, і не шкодити своєму здоров'ю, відмовляючись від єдиних доступних продуктів», – йдеться в заяві ПЦУ.

Адже піст – це насамперед період духовного очищення, час для молитви, покаяння і добрих справ. «Попри те, що війна накладає на нас обмеження щодо посту тілесного – у цей час кожен із нас може спрямувати усе найкраще в собі на добрі вчинки та допомогу іншим в ім'я Господа нашого Ісуса Христа», – підсумували в ПЦУ.

Фото з відкритих джерел

91 запитів за 0,194