Ракетні атаки 16 грудня: подробиці від Поліції Київщини про наслідки обстрілів (офіційні фото)

today 17.12.2022 query_builder 17:32 remove_red_eye 2779 bookmarks Новини

Як повідомляє сьогодні Поліція Київської області, під час вчорашніх ударів країни-агресора по районах Київщини ефективно спрацювали Сили протиповітряної оборони ЗСУ, завдяки чому вдалося уникнути нищівних наслідків. Проте, 9 приватних будинків зазнали руйнувань, також пошкоджене приватне майно та автомобілі у Фастівському, Броварському та Бучанському районах.

Наразі правоохоронці знаходять частини ворожих снарядів на території області, а саме в полях, лісовій місцевості та житлових масивах. На щастя, загиблих немає, 4 осіб отримали тілесні ушкодження.

«8 місць падіння збитих ворожих ракет вже виявили і оглянули поліцейські Київщини, робота з пошуку уламків триває. 30 повідомлень ми отримали від людей під час тривоги. Дякуємо нашим ППО за ефективну роботу, а громадянам за своєчасне повідомлення до поліції про проліт ракет», - зазначив очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов.

«На жаль, через влучання у критичну інфраструктуру, частина населених пунктів області лишились без світла. Втім відновлення енергетики триває», - повідомив генерал.

Правоохоронці миттєво реагують на вчинення воєнних злочинів та фіксують всі наслідки ворожих атак. Поліція Київщини закликає: якщо ви помітили підозрілих осіб, або об’єкти, негайно звертайтесь до поліції. Ваша інформація буде перевірена та оперативно скерована до відповідних служб, або силових структур. Не нехтуйте сигналами тривоги та негайно прямуйте в найближче укриття! Зберігайте спокій, будьте пильні, бережіть себе та своїх близьких!

Фото - Поліція Київської області

91 запитів за 0,193