Щоб тренування були в радість

today 10.06.2018 query_builder 09:37 remove_red_eye 559 bookmarks Здоров'я, Новини

Більшість родин рано чи пізно зіштовхуються з типовою проблемою - небажанням дитини тренуватись. Чому одні діти із задоволенням поспішають на заняття та вихваляються своїми результатами, а для інших - це каторга?

Банальних тез про те, що спорт - це здоров'я та сила, а тренування загартовують волю й характер, далеко не завжди достатньо для мотивації дітей. Гучних гасел та бажання батьків замало, щоб вирішити проблему, яка має значно глибші пояснення.

Як відомо, є чотири основні типи характеру (темпераменту) людини. За ними визначаємо, які саме види спорту щонайкраще підходять дитині.

Бешкетник-холерик

Дуже активні, уперті та "пробивні". Їх добре характеризує вислів: "Бачу ціль, не бачу перепон". Не люблять підкорятися, вважають себе особливими, прагнуть виділятися. Для таких діток у нашому клубі секція з великого тенісу, а також індивідуальні тренування.

Мрійник-флегматик

Для них важливий процес, а не результат, вони спокійні та дещо повільні.

Флегматикам підійдуть заняття з кінного спорту, гімнастика. Наші професійні тренери також рекомендують таким дітям заняття з плавання, які також можна відвідувати у клубі "Софія Sport".

Тихий меланхолік

Діти з таким типом характеру вразливі та пасивні, часто невпевнені в собі. Найкраще для них - це персональний тренер або не дуже активні заняття - приміром, творча майстерня, яка також є у нашому клубі. Багато діток, які відвідують її, полюбляють створювати красу для мам.

Тренери дитячого фітнес-клубу "Софія Sport" вміло знаходять спільну мову з малечею та розуміються на створенні цікавих тренувань, під час яких враховуються всі риси характеру майбутнього спортсмена.

Непосида-сангвінік

Це справжні оптимісти, фантазери та дослідники. Вони є дуже активними в спілкуванні та в житті, також не засмучуються через невдачі, скоріше працюють на результат. Для дітей-сангвініків підходять командні ігри, такі як: футбол, баскетбол, волейбол, водне поло, тощо. На території наших клубів є відмінні поля для проведення тренувань із цих видів спорту. Ми активно залучаємо до активного дозвілля таких діток.

Отже, як говорить один із дитячих тренерів нашого клубу: "Темперамент - це не талант, не вміння, а тим паче не схильність до спорту. Але, знаючи тип характеру своєї дитини, ви можете обрати для неї ті заняття, що будуть для неї найбільш приємними, простими, цікавими і головне - тільки в радість.

Тож чекаємо на Вас та Ваших дітей в мережі фітнес-клубів "Софія Sport".

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном 067 507 51 28

92 запитів за 0,254