Щодо відвідування кладовищ на Київщині під час поминальних днів – КОВА

today 30.04.2022 query_builder 15:42 remove_red_eye 319 bookmarks Новини

Цьогоріч поминальні дні в Україні припадають на 1-3 травня. Як інформує Київська обласна військова адміністрація, у зв’язку з ймовірними провокаціями з боку росії, а також виходячи з рекомендацій Головного управління ДСНС у Київській області рішення щодо можливості відвідування кладовищ під час поминальних заходів приймають органи місцевого самоврядування.

Наголошуємо, на деокупованих територіях рятувальники досі фіксують десятки тисяч вибухонебезпечних предметів, що підлягають знищенню. Також фіксуються непоодинокі випадки виявлення вибухонебезпечних предметів саме на територіях цвинтарів та кладовищ.

На територіях, які знаходилися в епіцентрі бойових дій або під окупацією, відвідувати кладовища до повного розмінування заборонено! Закликаємо всіх мешканців Київщини утриматися від відвідування кладовищ під час поминальних днів. Рятувальники роблять все можливе, аби розмінувати кладовища якнайшвидше. Подбайте про власну безпеку під час вшанування пам’яті померлих рідних та уникайте масових скупчень людей на період поминальних днів.

Фото - Київська обласна військова адміністрація

92 запитів за 0,176