Ситуація у Білогородській громаді залишається контрольованою

today 04.03.2022 query_builder 08:06 remove_red_eye 115 bookmarks Новини

Працюють сили ППО ЗСУ. Ведеться спостереження на всіх блок-постах, по об'єктах критичної інфраструктури та кордонах громади.

Про це інформує Білогородський сільський голова Антон Овсієнко.

Команда сільської ради разом із волонтерами працює над життєзабезпеченням громади. Задовольняються потреби мешканців із числа соціально уразливих верств у забезпеченні продуктами харчування, товарами першої необхідності, медикаментами тощо. Також допомога надається за зверненнями громадян.

Підприємці, мешканці громади продовжують надавати гуманітарну допомогу.

Комунальні підприємства продовжують працювати, за змогою силами бригад та техніки КП вивозиться сміття.

На території громади частково працюють магазини. Мешканці оперативно отримують інформацію щодо точок продажу та графіку роботи крамниць, супермаркетів, аптек, зоомагазинів тощо.

Водночас пошкоджений оптоволоконний кабель інтернет-провайдера BelgorodNET (прокладений з Києва). Тому у частини мешканців відсутній домашній інтернет.

У селах Білогородка та Гореничі відновлено електропостачання. Стоянка залишається без світла. Ремонтна бригада ДТЕК виїде, тільки-но дозволить ситуація.

Приблизно о 12.00 було зафіксовано, що в напрямку села Стоянка з боку Житомира пересувається колона з 14 одиниць ворожої бронетехніки. По силах супротивника був нанесений удар. Поблизу Стоянки окупанти покинули танк та БТР.

Екіпажі машин втекли. Наразі триває зачистка. Мешканців сіл Гореничі та Стоянка просимо залишатися вдома та поводитися максимально обережно.

Основна колона повернула назад. Уточнюється інформація щодо кількості знешкоджених одиниць, і скільки ворожої «броні» ще становить загрозу нашим військовим та цивільному населенню.

Колону супроводжував, за попередніми даними, винищувач Су-35, який встиг нанести два ракетних удари. Одна із ракет уразила складський комплекс компанії MARY KAY у селі Стоянка.

Внаслідок удару виникла пожежа з подальшими вибухами вогненебезпечних та хімічних речовин, які зберігалися на складах. Горіння та вибухи тривають, димова завіса розповсюдилася в напрямку сіл Гореничі, Білогородка, Святопетрівське, а також в бік столиці.

Друга ракета уразила житловий будинок у селі Стоянка. Виникла пожежа. За оперативними даними, на ділянці між селами Стоянка та Капітанівка знищено близько 6 одиниць ворожої техніки.

Жертв внаслідок ракетних ударів по складському комплексу MARY KAY та приватному будинку на три родини немає.

По винищувачу був нанесений прицільний удар силами ППО. Літак знищено – він впав поблизу складських комплексів у селі Чайки та вибухнув із подальшим горінням. Доля екіпажу поки що невідома.

Через загрозу кібератак та зламу сайтів територіальних громад Київської області, підтверджену Службою безпеки України, офіційний сайт Білогородської сільської ради тимчасово вимкнено.

Нагадуємо, що на території всіх сіл громади охорону та дотримання громадського порядку забезпечують сили КП «Громадський захист», «Департамент охорони Святопетрівське» та сили територіальної оборони.

Сили ЗСУ продовжують надійно тримати лінію оборони.

92 запитів за 0,225