Ситуація залишається складною (що сталося на Київщині за сьогодні, 28.03 станом на 18.00)

today 28.03.2022 query_builder 19:26 remove_red_eye 2591 bookmarks Новини

Як інформує Київська обласна військова адміністрація, у Броварському районі ворог намагається закріпитися в с. Мокрець і систематично з’являється в с. Заворичі Калитянської ТГ. Протягом дня ворожі війська періодично обстрілювали населені пункти із артилерійських систем. Залишаються відключеними від газопостачання деякі населені пункти Великодимерської та Калитянської громад. Великодимерська громада тимчасово окупована.

Макарів під контролем ЗСУ, але постійно під обстрілом.

У Гостомельській ТГ йшов бій. Як зазначив мер Ірпеня, Ірпінь звільнено, триває зачистка диверсійних груп. Сьогодні обстріляли Святопетрівське, є поранені серед цивільного населення.

Працював пункт евакуації в районі Романівського мосту для прийому евакуйованого пішим ходом населення м. Ірпінь. Евакуйовано 200 людей, 4 поранених.

В окупованих Іванківській, Димерській та Поліській ТГ гуманітарна катастрофа, відсутні зв‘язок, електропостачання, продукти харчування та ліки. Відбулася евакуація декількох осіб з Димерської громади (через Демидівській міст вивезли трьох поранених та вагітну жінку, інших бажаючих не випускають). Із Славутича на власному автотранспорті виїхало 120 людей.

У Обухівському та Фастівському районах триває постійна робота з прийому, зберігання та направлення гуманітарних вантажів.

92 запитів за 0,179