Сів за кермо добряче напідпитку та ще й в комендантську годину

today 20.01.2024 query_builder 11:09 remove_red_eye 740 bookmarks Новини

На 27 км автодороги Київ — Чернігів цієї ночі інспектори зупинили транспортний засіб Mercedes Sprinter, водій якого рухався під час комендантської години.

Під час перевірки документів, наданих керманичем, поліцейські виявили, що чоловік не отримував посвідчення водія відповідної категорії, повідомили в Патрульній поліції Київської області.

Також, спілкуючись з водієм, патрульні помітили у нього явні ознаки алкогольного спʼяніння та запропонували йому пройти огляд на стан сп’яніння. Громадянин погодився. Результат огляду — 2,67 проміле алкоголю у крові, що перевищило встановлену норму майже у 14 разів.

Відтак інспектори відсторонили чоловіка від керування транспортним засобом, а такожьвинесли постанову за ч. 2 ст. 126 (Керування особою, яка не має права керування таким транспортним засобом), та склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування у стані спʼяніння) КУпАП.

Правоохоронці вкотре закликають водіїв

берегти себе — та не сідайти за кермо у стані спʼяніння.

Фото - Патрульна поліція Київської області

85 запитів за 0,143