Сьогодні, 8 квітня, віряни відзначають велике церковне свято – Собор Архангела Гавриїла

today 08.04.2022 query_builder 10:06 remove_red_eye 267 bookmarks Новини

Архангел Гавриїл - один із вищих ангелів, в Старому і Новому заповітах був позначений, як благий вісник, пише УНІАН. Біблія говорить, що він є хранителем обраного народу. Архангел Гавриїл поряд із Архангелом Михайлом - один із двох небесних істот, які відзначилися завдяки своїй любові і допомозі людям.

Архангел Гавриїл, за Новим і Старим заповітами, рятував рід людський, наставляв віруючих на шлях істинний, а також з'являвся, щоб принести важливу звістку. Найвідоміші вісті Архангела Гавриїла такі:

священику Захарію - про народження сина Іоанна Предтечі; дружинам мироносицям - про Воскресіння Христове; праотцеві Мойсею - про книжкове писання, премудрості і створення першої людини; пророку Даниїлу - знання про сімдесят седмінів, про звільнення юдеїв із полону; праведним Іоакиму і Ганні - про народження Пресвятої Діви Марії; Пресвятій Діві Марії - про народження у неї сина; Йосипу - про те, що Богородиця, дружина його, безгрішна.

Існує повір'я, що після народження Ісуса Христа, Архангел Гавриїл з'явився пастухам і повідомив їм про те, що Спаситель прийшов на землю.

Фото з відкритих джерел

91 запитів за 0,186