Сонячне затемнення 25 жовтня: як правильно пропрацювати його з користю для справи

today 25.10.2022 query_builder 12:15 remove_red_eye 94 bookmarks Новини

Максимальна фаза затемнення 25 жовтня о 14:02:20 за київським часом. Затемнення можна буде спостерігати в Україні та інших європейських країнах, у Центральній Азії, на Близькому Сході. Кожному із вас після точної фази затемнення астрологи радять скласти плани на майбутній рік.

Практика сонячного затемнення дає можливість звільнитися від страхів, негативних рис характеру, які уповільнюють рух життя і заважають розвитку людини. Запишіть їх на папері. Перед затемнення підбийте підсумки року. За 10 хвилин до моменту затемнення прийміть контрастний душ. Після того спаліть папірець, на якому ви записали свої недоліки.

Астрологи радять, після пропрацювання сонячного затемнення, в першу годину першого місячного дня (орієнтовно з 14 до 15 години 25 жовтня) написати перелік своїх бажань на рік або бізнес-план. Для більш успішної реалізації планів і бажань уявляйте їх. Ваші цілі мають були конкретними та реальними для досягнення у визначені терміни, екологічними позитивними (формуємо задачу без заперечень). Обирайте тільки найголовніші завдання.

Коригувати свої плани можна щомісяця в перший місячний день протягом року.

На підставі наукових досягнень вчені зробили висновок, що в момент затемнення Земля переживає сильне збудження, планета ніби викидає в Космос накопичену енергію і її потенціал наближається до нуля.

Фото - ілюстративне, з відкритих джерел

85 запитів за 0,160