“Сонячний” Микита відкрив у Фастові власну майстерню печива “Коржик”

today 03.05.2023 query_builder 15:37 remove_red_eye 123 bookmarks Довідник, Кафе. Ресторани, Новини, Смачні місця

Інклюзивна майстерня печива «Коржик» нещодавно розпочала роботу в Фастові. Цей заклад має унікальну концепцію та, власне, історію. Її відкрив "сонячний" Микита, пише видання ФастівNews.City.

У Микити ще декілька років тому виникла ідея відкрити власну майстерню, де працюватимуть люди з особливими потребами. Сам він навчався на повара-кондитера в професійно-технічному училищі, але тривалий час не міг знайти роботу за спеціальністю.

Втілити мрію Микити в життя допомогла греко-католицька громада міста. Завдяки краудфандинговій платформі «Велика ідея» та небайдужим українцям громада зібрала для фастівчанина понад 72 тисячі гривень. Решту коштів Микита отримав завдяки гранту від Української освітньої платформи.

Окрім самого засновника, у майстерні печива працює ще два кондитери. У закладі випікають і продають печиво й тістечка, а також пропонують кавові напої та чаї.

Адреса майстерні печива «Коржик»: м. Фастів, вулиця Тараса Шевченка, праворуч від входу до стадіону «Машинобудівник», другий поверх (вхід — біля кав’ярні «Кофеїн»).

Графік роботи: Пн - Сб з 10.00 до 19.00. Нд — вихідний.

Фото - ФастівNews.City

88 запитів за 0,184