Соціальна допомога людям похилого віку в умовах воєнного стану

today 05.04.2022 query_builder 13:10 remove_red_eye 327 bookmarks Новини

Департамент соціального захисту населення Київської ОВА продовжує роботу з надання соціальної допомоги в умовах воєнного стану.

У територіальних громадах визначено відповідальних осіб по догляду на дому за одинокими людьми похилого віку та особами з інвалідністю.

У кожному районі, територіальній громаді визначено координаторів взаємодії з представниками торгових мереж щодо отримання та доставки продуктових наборів, інформує Київська ОВА.

Ними вже забезпечено 23 територіальні громади Київської області. Це 17172 людини з найуразливіших категорій (малозабезпечені, інваліди І групи, самотні та похилого віку, маломобільні та переміщені особи із зони бойових дій).

Донорами обласного гуманітарного штабу нині виступають: Всеукраїнський благодійний фонд «Миру і Добра»; «Благодійний Фонд «З Руки в Руку»; Всеукраїнська громадська організація «Товариство польської культур ім. С. Красинського»; «Асоціація українців у Великобританії»; Релігійна місія «Карітас – Спес»; Всеукраїнська громадська організація «Резиденція молоді»; Міжнародний благодійний фонд допомоги дітям Parimatch Foundation; «Асоціація українців Gmina Radzymin» (Польська Республіка); Товариство Червоного Хреста України в м. Києві; Всеукраїнська громадська організація «Асоціація захисту прав людей з інвалідністю»; Агроіндустріальний холдинг «МХП» тощо.

Зараз їхні зусилля направлені, у т.ч. й на забезпечення інтернатних установ та стаціонарних відділень усім необхідним для надання якісних соціальних послуг в умовах воєнного стану. З організаціями укладено договір про співпрацю та взаємодію з отримання гуманітарної допомоги з Франції, Німеччини, Великобританії, Голландії, Польщі.

Вже отримано 52 тонни гуманітарного вантажу (продукти харчування, медикаменти, медичні засоби, засоби гігієни, побутового вжитку, памперси тощо) з розрахунку на 2000 осіб (підопічних інтернатних установ) та 591 особу (пацієнтів стаціонарних відділень територіальних центрів).

Також налагоджені зв’язки та комунікації з державними Програмами МСПУ. Отримано та направлено до управлінь та відділів соціального захисту населення 197900 кг допомоги (продукти та одяг). Та майже 60 тонн молочних продуктів та продуктів харчування. Ми – не самі. З Київщиною – увесь світ!

Фото - Київська ОВА

87 запитів за 0,196