Список сервісів і продуктів, які стали безкоштовними для українців

today 25.03.2022 query_builder 14:41 remove_red_eye 363 bookmarks Новини

На фоні війни компанії з усього світу об’єдналися у загальному прагненні допомогти українцям.

Зокрема, Western Union, MoneyGram, Ria Money Transfer, INTELEXPRESS та TransferGo відмовились від комісії за переведення коштів в Україну, пише livingintravels.com.

Vodafone, Lifecell та Kyivstar запустили пакети з безплатним роумінгом за кордоном і бонуси для користувачів в країни.

Skype зробив безкоштовними дзвінки на мобільні та стаціонарні номери із/в Україну, пише 34travel.

Adobe пропонує українським користувачам кілька місяців безплатної передплати на всі свої продукти. А компанії з України можуть три місяці використовувати безплатно передплату у робочому меседжері Slack.

MacPaw дарує річний доступ до VPN по промокоду SAVEUKRAINE, а VPN-сервіси Windscribe та TunelBear — по 30 ГБ і 10 ГБ трафіка відповідно.

У свою чергу Укрпошта домовилась з торговими майданчиками Etsy, eBay, Joom, Wish та Shopify, щоб ті не брали комісію з українських продавців.

Сервіс вивчення іноземних мов Busuu пропонує українцям безплатну преміум-передплату на три місяці з можливістю продовження. А розробники Lingokids відмінили плату за користування сервісом.

В інтернет-магазині електронних книг Pocketbook зараз можна скачати будь-які книги на 200 грн. Бібліотеки Yakaboo и Vivat дарують доступ до своїх книг в додатку. «Видавництво Старого Лева» дозволило безплатно скачати близько 30 дитячих книг.

У додатку по саморозвитку та рефлексії VOS українцям доступна безкоштовна передплата. А ще їм не потрібно платити за консультації лікарів у додатках Doctor Online и Helsi. А через сервіс Viveo можна отримати консультацію від з усього світу.

Також тепер безплатними стали додатки Meditopia (для медитативних технік), Down dog (для йоги), BetterMe (для спорту) та Flo (по контролю за жіночим здоров’ям).

Vodafone TV, Oll.tv, Sweet TV, Megogo и Divan TV запустили безкоштовну трансляцію українських каналів. А сервіс Deezer відмінив плату за преміум-передплату.

92 запитів за 0,192