Стародавній гороскоп друїдів: яке ви дерево за датою народження

today 15.11.2021 query_builder 08:10 remove_red_eye 459 bookmarks Новини, Таємні знання

Гороскоп друїдів, автори якого стародавні кельти, побудований на спостереженнях племен за природою. Жреці вважали, що кожна людина подібна дереву і умови життя у нього повинні бути відповідні.

Гороскоп, перевірений часом, впливає на долю людини і розкриває особливості його характеру. Вважається, що за допомогою свого дерева можна змінити своє життя, відкоригувати його. Для посилення ефекту посадіть тотемне дерево поряд зі своїм житлом або майте при собі виріб із породи вашого деревного покровителя.

Яблуня (23 грудня — 1 січня; 25 червня — 4 липня)

Відкритість, привабливість та делікатність – їх головні риси. Притаманна їм безкорисливість змушує їх розпрощатися з останньою монеткою в кишені, особливо якщо інші насправді потребують. Вважають за краще жити сьогоднішнім днем, не думаючи про завтрашнє. Домосіди, люблять затишок і комфорт. Їхня слабкість — у сентиментальності. Створюють шлюб на вік, при цьому можуть обійтися без кохання. В них глибоко сидить допитливість, прагнення філософії та аналітики, проте вони не хизуються своїми знаннями.

Ялиця (Пихта) (02 січня - 11 січня; 05 липня - 14 липня)

Холодна краса, строгий та оригінальний стиль – за цими ознаками ви відразу впізнаєте ялицю. Це культурні та інтелігентні люди, які мають явне почуття власної гідності. Їхня слабкість — художні шедеври, вінтажні прикраси, солодкуватий парфум, старовинні будинки та замки, опера та театр. Часто показують капризи, що ускладнює з ними партнерські стосунки. У них у крові — меланхолійність та любов до самотності.

В'яз (12 січня - 24 січня; 15 липня - 25 липня)

Гарні, інтелектуальні та харизматичні люди. Зовнішній вигляд їх мало турбує, віддаючи данину зручності, а не моді. Знаходяться тут і зараз, врівноважені, але схильні переживати у разі провалів. З чудовим почуттям гумору. Їм притаманні вимогливість та прямолінійність, із них виходять непогані керівники та організатори. Через віру в людей намагаються виправити їхні недоліки. Приваблюють гроші.

Кипарис (25 січня - 03 лютого; 26 липня - 04 серпня)

Стрункий і прямий силует, гармонійна фігура, правильні риси обличчя. Їх вирізняють зрілість і незалежність у судженнях, і навіть самостійність і самодостатність. Їхній спокій безпосередньо пов'язаний із небажанням самим вершити свою долю, вступати в боротьбу з негативом. За своєю природою — фаталісти, стверджують, що все визначено.

Тополя (04 лютого - 08 лютого; 05 серпня - 13 серпня)

Здаються успішними і сміливими, діти Тополі мають чутливість і нерішучість. Потребують підтримки близьких. Їхня песимістичність не дозволяє їм повною мірою насолоджуватися всіма радощами життя. Відмінна риса - вразливість, хворобливе сприйняття навіть найдобріших жартів, стосовно своєї особи. Навіть дрібні неприємності здатні вивести їх із рівноваги, проте під час сімейних сварок вони лише мовчать та посміхаються. Їх проникливий розум зберігається до глибокої старості.

Кедр (09 лютого - 18 лютого; 14 серпня - 23 серпня)

Легко пристосовується до будь-якої ситуації. Впевнений у собі, любить перебувати у центрі уваги, здатний вийти сухим із води навіть у заплутаній ситуації. Слабкість Кедра - навіюваність, легко може стати інструментом зла в недобрих руках. Якщо знаходить улюблену справу, присвячує себе їй повністю. Життя Кедра різноманітне, сам він інтелігентний, чутливий і сентиментальний. Любить пожартувати, але інших не ображає, більше глузує з себе.

Сосна (19 лютого - 28/29 лютого; 24 серпня - 02 вересня)

Раціональні, з аналітичним складом розуму та організаторськими здібностями. Їм притаманні сміливість, завзятість, дисциплінованість, наполегливість, певною мірою ризикованість. Успіхів досягають у різних сферах. Жінки-Сосни вміють створювати вишуканий інтер'єр. Незважаючи на привітність, власний добробут ставлять понад усе. Точно розуміють, чого чекають від життя. Їхнє єдине слабке місце - любов: вони схильні легко захоплюватися і також швидко гаснути, у відносинах непостійні.

Верба (01 березня - 10 березня; 03 вересня - 12 вересня)

Повна протиріч, Верба спочатку дивує близьких і знайомих своїми заявами про любов до самотності, а потім прагненням поринути у вир подій. Володіє артестичними здібностями, інтуїцією та багатою уявою. Дуже чуттєва. Рішуча, знає, що хоче, однак іншим ніколи нічого не нав'язує.

Ліщина (22 березня - 31 березня, 13 вересня - 03 жовтня)

Ліщина з першого погляду непомітна, наче зігнута під вагою горіхів. Тим не менш, неймовірно приваблива і магнетична. Здається слабкою і непомітною, вона вражає оригінальністю розуму. Здатна задовольнятися малим, адаптується до будь-яких умов життя. Доброта, мудрість і терпіння, стриманість та скромність – її сильні риси.

Горобина (01 квітня - 10 квітня; 04 жовтня - 13 жовтня)

Чарівні та мужні люди. За їхньою усмішкою ховаються страждання. Гіпервідповідальність та почуття провини не дають їм жити спокійно. Замкнуті, люблять радувати близьких. Можуть впливати на людей і надихати їх, доброзичливі. Якщо горобина дарує вам любов, то вимагатиме до себе такого ж відношення. Якщо їм щось не подобається, прощаються першими. Мають почуття справедливості та чудовий смак.

Клен (11 квітня - 20 квітня; 14 жовтня - 23 жовтня)

У силу невеликого зростання хоче виділятися на тлі інших, підкреслюючи свою унікальність. Любить модний дизайнерський одяг, доглянутий і кокетливий. Шанувальник модних клубів та ресторанів, театрів та кінофестивалів. Яскраво виражений індивідуаліст, а свою сором'язливість виявляє лише серед тих, кому довіряє. Сповнений оригінальних ідей, обожнює сюрпризи, двигун прогресу в будь-якій галузі.

Горіх (21 квітня - 30 квітня; 24 жовтня - 02 листопада)

Їхня натура суперечлива. Вони виявляють як справедливість, так і безжалісність, вірність та зраду, у них багато друзів, але й ворогів не менше. Іноді ускладнюють ситуацію. Якщо страждають самі, то змушують мучитися й інших. Емоції та ревнощі опановують їх часом. Ризиковані та безкомпромісні. Часто розраховують лише на себе, але іноді для досягнення мети тиснуть на інших. Жадають визнання.

Жасмин (01 травня - 14 травня; 03 листопада - 11 листопада)

Люблять життя та спілкування. Жасмин часто опиняється в центрі загальної уваги, хоча мало цього прагне. Навколишні сприймають його як врівноважену і безтурботну людину, і тільки друзі знають про її чутливість і схильність до розчарувань.

Каштан (15 травня - 24 травня; 12 листопада - 21 листопада)

Привабливість та оригінальність – їх фішка. Незалежність, власні судження та манера поведінки здатні шокувати оточуючих. Ідеалісти, їхня віра у вищу справедливість та моральні підвалини дуже велика. Полюбляють відстоювати свої принципи, не думаючи про наслідки. Зазвичай, без фінансових проблем. Однолюби, які бояться зробити визнання першими. Розумні та мрійливі.

Ясень (25 травня - 03 червня; 22 листопада - 01 грудня)

Притягують погляд своєю силою та красою, ідеальними пропорціями, елегантними рухами. Чарівні та подобаються багатьом. Однак мають складний характер, перебувати з ними поруч непросто: Ясень прагне бути в центрі уваги. Незалежність відрізняє його, проте від коханих та друзів потребує самовіддачі.

Граб (04 червня - 13 червня; 02 грудня - 11 грудня)

Їх більше цікавить форма, а не зміст. Дисципліновані, старанні, часом безініціативні. Вважають за краще підкорятися, намагаються не відступати від правил. Бояться зробити помилку, тому їм важко ухвалити рішення. Відповідальні та справедливі, у почуттях виявляють порядність, але поруч із ними може бути нудно. Вибирають обов'язок, а не кохання. Цінують стабільність.

Інжир (14 червня - 23 червня; 12 грудня - 20 грудня)

Вразливий, чутливий, злегка закомплексований. Усе життя бореться з лінощами. Потребує комфортних умов. У неприємному середовищі слабшає, а в хорошому - буквально розквітає. Вміє щедро ділитися добротою та є чудовим слухачем.

Дуб (21 березня, день весняного рівнодення)

Гордість, витривалість, наполегливість, безкомпромісність та незалежність – їх головні риси. При тиску на них можуть відповісти агресією та різкістю. Зазвичай домагаються поставлених завдань. Для досягнення більшого їм варто виявляти більше гнучкості та дипломатії. Вони привітні та гостинні, у них є повага до інших. Гарні у дружбі, але у коханні непостійні. Вони мають міцне здоров'я.

Береза (24 червня, день літнього сонцестояння)

Найоригінальніші та найефектніші серед усіх представників, при цьому тонкі, ніжні та елегантні. Навколо них — аура спокою та щастя, вони буквально випромінюють гармонію. У спільному житті безконфліктні, вони доброзичливі, з симпатією ставляться до всіх і всього. Позбавлені агресії, заздрості та ревнощів. Практичність, уважність та терпимість притаманні Березі. Люблять життя та весь світ.

Маслина (23 вересня, день осіннього рівнодення)

За своєї доброти не дозволяють сісти собі на шию. Їм притаманні терплячість і стриманість, вони не люблять суперечок та агресії, справедливі та відповідальні, терплячі, вміють володіти собою. Завжди усміхаються. Чуйність робить їх хорошими друзями. Делікатні психологи, інтелігенти, схильні міркувати.

Бук (21 грудня - 22 грудня, день зимового сонцестояння)

Стрункі та красиві Буки доживають до глибокої старості, без втрати гнучкості та спритності. До самої смерті їх супроводжує відмінний настрій та кокетство. Дбає про свій імідж, дуже ощадливий, іноді нестерпно критичний. Загалом доброзичливий до людей, вміє організовувати людей та простори, може бути душею компанії.

Фото з відкритих джерел

92 запитів за 0,185