Стартувало голосування за найкращу ялинку України: Київщину представляє сім зелених красунь

today 25.12.2021 query_builder 09:59 remove_red_eye 713 bookmarks Краса, Новини

Проголосувати можна за посиланням знизу

До ТОП-30 зелених красунь потрапили і сім ялинок із міст та селища Київщини. Вишневе, Буча, Ірпінь, Вишгород, Гостомель, Бориспіль та Бровари конкурують на рівні із обласними центрами. А щоб голосування було об'єктивним, українці отримали можливість оглянути різдвяні ялинки із різних населених пунктів із висоти пташиного польоту.

Пілоти дронів відзняли новорічних красунь Києва, Львова, Одеси, Харкова, Черкас та ще понад 20 міст України та, зокрема Київщини, щоб створити об’ємне зображення кожного святкового дерева, пише Главком.

На сайті проєкту ЛУН Місто кожну ялинку можна покрутити та роздивитися з різних сторін, побачити святкову ілюмінацію та як прикрашена територія навколо.

«Другий рік поспіль ми запускаємо проєкт аерообльотів різдвяних ялинок. У 2020-му ми реалізували його вперше, за неймовірно короткий термін – 10 днів. І отримали просто колосальний фідбек від людей, які голосували за ялинки у своїх містах. Охоплення у понад 1 мільйон! Тому цього року ми знову запустили дрони, щоб облетіти десятки українських міст. І нарешті ми презентуємо готовий продукт», – розповів автор ідеї Денис Циганок.

Проголосувати можна тут

Фото із сайтів Главком та ЛУН Місто

87 запитів за 0,191