(Студія танців у Боярці). З відкриттям, Arena! або Життя – як свято, свято – як життя!

today 04.04.2020 query_builder 12:00 remove_red_eye 16584 bookmarks Довідник, Дитячі гуртки та секції, Краса

Нещодавно в Боярці відбулося урочисте відкриття студії танців «Arena». Що перетворилося на феєрично свято, яке ще довго згадуватимуть всі присутні боярчани, захоплено розповідаючи про нього друзям та знайомим.

Для найменших – оригінальна фотозона, веселі аніматори, гірки-батути та вже традиційна для дитячих свят смачнюча (сам пробував!) солодка вата. Для всіх присутніх – урочисте відкриття з перерізанням символічної стрічки. Для майбутніх зірок – червона доріжка й перші проби перед дзеркальною стіною. А для всіх разом – незабутні враження, позитивні емоції та гарний настрій! Звісно ж, все це – безкоштовно! Бо – свято!

Хоча життя багатовекторне у своїх проявах, та сучасність зазвичай вражає своєю прозаїчно-практичною спрямованістю, в якій так мало місця залишається для свята, для дива, для казки і романтики... Хтось відкриває магазин чи розливайку, хтось – «ракушку»-бутік… Чому ж саме студія танців?

На це питання відповідає «мама» студії «Арена» Ірина Іванченко:

– Просто хотілося зробити в Боярці щось, як то кажуть, для душі. Для своєї власної і тих, хто налаштований зі мною на одну хвилю. А враховуючи те, що й сама без танців жити не можу, та й висловлення побажань щодо появи місця для занять саме цим мистецтвом було багато, вибір, власне кажучи, був цілком логічним і однозначним.

– На сьогоднішній день в Боярці є Школа мистецтв, ЦТМ «Оберіг» та інші заклади, де навчають танцям і діток, і дорослих… Конкуренції не боїтеся?

– Ні. На кожну пропозицію є свої бажаючі. І чим більший вибір – тим краще. Що ж до «Арени», то сподіваюся, що ми зможемо запропонувати те, чого не запропонують інші. В тому числі й щодо оплати занять.

– До речі, що саме?

– Для дітей від 4 років – спортивні бальні танці, сучасні танці, хіп-хоп, брейк, контемп, стрейтчинг, йога. Для дорослих – спортивні бальні танці, індивідуальні, сучасні та східні танці, зумба, стрейтчинг, фітнес, йога, флай-йога, кенгу джампс. Вартість абонементу для дітей – 550 грн., для дорослих – 550-600 в залежності від напрямку. Але перше заняття безкоштовне абсолютно для всіх! (Абонемент на фітнес (заняття – 3 рази на тиждень) – 550 грн., зумба і стретчінг (2 рази на тиждень) – 500, йога (8 занять) – 600 грн.).

– Сьогодні збулася Ваша мрія: Вашу студію танців відкрито! Що відчуваєте?

– Величезне хвилювання, ще більшу радість і колосальне бажання просто зі старту активно розвивати в Боярці цей напрям. Наприклад, сьогодні мене вже запитували, чи плануються групи для сімейних пар… Будемо думати! А щоб виправдати очікування, будемо запрошувати до співпраці найкращих викладачів, зокрема – й з Києва.

Втім, повернімося до власне події. Неабияк присутнім підняли настрій цікаві конкурси та вікторини, переможці яких отримали корисні призи. Конкурси – переважно музичні (крім найпершого: на найсоліднішого татуся, визначити якого допомогли… ваги!), призи – спортивні!

Спостерігаю за святковим виром, а в пам’яті спливає давній філософський вислів: «Життя – як свято, свято – як життя!». Не знаю, наскільки це відповідає дійсності, але здається, що саме так живуть ці люди, які 14 вересня (запам’ятайте цю дату!) відкрили в нашому рідному місті танцювальну «Арену».

Адже дійсно: життя – вже саме по собі свято. Відтак, мабуть, і жити потрібно так, як святкувати: щиро, відкрито, самовіддано, не озираючись на минуле (бо там вже нічого не зміниться!) і з радістю та вірою в краще дивлячись у майбутнє. А ще – не чекаючи святкових дарунків від «сильних світу цього» у вигляді якихось соціальних ефемерій, а просто до останку віддаючись тому, до чого лежить твоя душа і чого вона дійсно прагне.

Саме тоді приходить розуміння того, що арена – це не місце для різних блазнів і «клоунів», а храм величі людського духу, для якого не існує нічого неможливого.

Відтак особисто я просто переконаний, що у цієї молодої креативної команди у складі Романа, Аліни та Євгена Сєніних на чолі з Іриною Іванченко все обов’язково вийде, получиться, здійсниться!

Отже, життя – як свято, свято – як життя… Тож давайте спробуймо жити саме так! Для чого? Щоб просто бути щасливими!

Радислав Кокодзей, фото автора

До слова, танцювальні уроки проходитимуть щовівторка та у вихідні дні.

Більше того, студія пропонує для дорослих заняття з сучасних танців, фітнесу, йоги, стретчингу. "ARENA" - це чи не перша танцювальна студія передмістя, де можна покращити свою фігуру та фізичну форму за допомогою кенгу джампс. Це особливий вид фітнесу для схуднення та гарного настрою. Адже для заняття ним потрібне спеціальне взуття - черевики на пружинах, які дозволяють зменшувати навантаження на суглоби. А відтак такі тренування є більш корисними, ніж інші, та не менш результативними: за одне заняття спалюється до 1000 кілокалорій.

Надихатимуть вас на відвідини студії й її охайний зовнішній вигляд. Тут створені всі комфортні умови: два танцювальні зали, роздягальні, душова кімната.

Детальна інформація за телефоном 067 697 3000.

Arena

call Телефон

(067) 697-30-00

place Адреса

Школа танців, для дітей та дорослих Боярка, вул. Маяковського, 47е-ж, танцювальна студія

open_in_new Сайт

https://www.facebook.com/ArenaDanceBoyarka

Перейти на сайт

access_time Графік роботи

Бальні танці, східні танці, хіп-хоп. брейк Боярка

88 запитів за 0,169