Світ коней чекає на вас

today 29.01.2022 query_builder 18:44 remove_red_eye 297 bookmarks Вікенд, Новини

Хочете провести незабутні вихідні? Якщо так, то 05-06 лютого варто відвідати с. Копачів Обухівського району. Тут у Князівстві Київська Русь відбудеться свято гармонії людини й природи - шоу-програма "Світ коней".

Головними на цьому заході будуть не князі чи богатирі, а їхні вірні супутники і добрі друзі – коні з Княжої конюшні Древнього Києва, інформує parkkyivrus.com.

На головному ристалищі відбудеться парад коней з унікальної колекції історичних порід княжої конюшні. Вони у всій своїй красі постануть перед очі відвідувачів заходу. Більш того, деякі з представників породи завезені в одиничному екземплярі в Україну. Таку велику кількість різноманітних коней в одному місці можливо побачити лише тут і лише під час цієї виставки.

Гості дізнаються про походження порід, про те, які видатні люди давнини свого часу їздили на представниках тієї чи іншої породи коней. Цікавими стануть майстер-класи по догляду за кіньми, по їх сідланню і запряганню в екіпаж.

А ще вже осідлані чи запряжені коні залюбки прокатають усіх охочих верхи чи в комфортабельному екіпажі по території Київського Дитинця. Коників можна буде погладити, сфотографуватися з ними.

Коні будуть не лише живими експонатами виставки, а й акторами кінно-трюкового театру, звісно, в тандемі з акторами-людьми.

На території працюватиме середньовічний тир, де кожен зможе постріляти з лука та покидати списи і ножі. Можна буде зробити пам'ятну монету на княжому монетному дворі, виготовити сувенір своїми руками на майстер-класах з народних ремесел або купити готовий в магазині або на вулиці майстрів.

Також на амфітеатрі на гостей чекатиме знахарка-віщунка. Ця мудра волхвиня глибоко вивчає стародавні знання наших пращурів та увібрала їх найпотаємніші вміння. У неї можна буде посмакувати трав’яними напоями або кавою, а також дізнатися більше про свої можливості та про своє життя. Можна буде поворожити на кавовій гущі, а також дізнатися, які відповіді дадуть руни на життєві питання.

А якщо вам не вистачає адреналіну, то відвідайте канатний спуск «Політайло», на якому кожен зможе не тільки спуститися з висоти, але і пролетіти над озером, а також швидкісну гірку «Змій Горинич», після польоту на якій можна сфотографуватись з вогнедишним драконом.

Звичайно, ви зможете поїсти смачних страв від княжих кухарів у Княжій Корчмі та в точках харчування просто неба.

Фото із сайту parkkyivrus.com

92 запитів за 0,189