Таїна дати 12 квітня, яка може стати доленосною в світовій історії – прогноз астрологині

today 10.04.2022 query_builder 16:39 remove_red_eye 940 bookmarks Новини, Таємні знання

Очевидно, що точної дати нашої перемоги не може дати жоден навіть найточніший гороскоп, але він може передбачити ймовірний розвиток подій, пише tsn.ua із посиланням на астрологиню Валентину Віттрок.

Виявляється, 12 квітня – ключова дата, яка може стати доленосною у всій світовій історії. Вона передбачає одразу кілька переміщень зірок і планет, але найбільш важливим і значним стане точне з'єднання Юпітера та Нептуна, яке станеться у знаку Риб. Астрологи багато писали про це явище, як про дуже рідкісне, що трапляється раз на 166 років, але нам цікаво, як воно може позначитися на долі України та росії. Те, що історичні події повторюються, ні для кого не є секретом: вони можуть розповісти, що відбувалося під час попереднього з'єднання Юпітера та Нептуна в Рибах.

Як відомо, 166 років тому точилася російсько-турецька війна. З'єднання Нептуна з Юпітером у знаку Риб відбулося 17 березня 1856 року, і вже за два тижні було підписано Паризький мирний договір, згідно з яким Туреччина залишалася цілісною та незалежною державою, а гарантом такого її статусу ставали Велика Британія, Франція та Сардинія-П'ємонт. Бессарабія відходила до Молдови, а росіяни позбавлялися протекторату над Сербією та Валахією. Війна була російською імперією програна, хоч би як російські історики намагалися довести протилежне. Виникає певне відчуття дежавю, яке посилюється, якщо врахувати, що у нинішніх переговорах між Україною та РФ діяльну участь бере Туреччина.

Фото - ТСН

91 запитів за 0,178