Трагедія в Софіївській Борщагівці: жертвами чадного газу стали троє молодих людей

today 11.11.2022 query_builder 20:16 remove_red_eye 571 bookmarks Новини

Сьогодні, 11 листопада, до поліції звернувся представник одного із вищих навчальних закладів та повідомив, що двоє курсантів не з’явились на навчання — це 22-річні чоловік та дружина, які проживають у Софіївській Борщагівці, повідомляє Поліція Київської області.

«Коли з дозволу рідних зламали двері, знайшли загиблих із характерними ознаками отруєння чадним газом. У цьому ж будинку на четвертому поверсі (по цьому ж стояку) виявили і тіло 17-річної дівчини, яка також загинула від отруєння. В обох квартирах було встановлено автономні газові котли для обігріву», - повідомив очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов.

На місці події працює керівництво Бучанського управління поліції Київщини, поліцейські Вишневого, криміналісти, газова служба. Тривають евакуаційні заходи.

«Закликаю усіх терміново перевірити справність роботи обігрівальних приладів, у тому числі газових котлів. Враховуйте той факт, що на час відсутності світла, системи вентиляції можуть дати збій. У разі якщо ви відчули запах газу, закрийте газові крани, провітріть приміщення, повідомте газову службу», - закликав Андрій Нєбитов.

Фото - Поліція Київської області

92 запитів за 0,177