Літні коктейлі - найкращий спосіб втамувати спрагу під час спеки. Гетьман полюбляє полуничний смузі, але у ресторанному комплексі "Фортеця Гетьмана" готують й інші освіжаючі напої. Ось 3 коктейлі, які ви зможете приготувати вдома.
КЛАСИЧНИЙ МОХІТО
Інгредієнти:
газована вода - 150 мл, лимон - 1 шт., лайм - 1 шт., полуниця - 4-5 ягід, м'ята - кілька листочків, сироп будь-який - 1 ст. л.
Спосіб приготування
Покласти у блендер скибочки лимона та лайма, додати полуницю. Усе збити. У склянку налити приготовлену суміш і додати сироп. М'яту перемолоти блендером, покласти у напій. Додати газовану воду.
ЯГІДНИЙ СМУЗІ
Інгредієнти:
молоко - 1 склянка,
сир Філадельфія - 100 г,
цукор - 1 ст. л.,
ягоди - 150 г.
Спосіб приготування
Збити молоко, сир і цукор у блендері. Помити ягоди і додати їх у блендер. Ще раз збити. Перелити смузі у келих, трохи охолодити.
М'ЯТНИЙ НАПІЙ
Інгредієнти:
вода - 1,5 л,
лимон - 3 шт.,
пучок м'яти,
цукор - за смаком.
Спосіб приготування
Вичавити сік із лимонів, з'єднати його з водою. Додати цукор та підігріти до повного розчинення цукру. М'яту перемолоти блендером, покласти у напій, перемішати. Дати настоятися 10-15 хвилин. Покласти у напій лід і кілька цілих листочків м'яти. За допомогою льоду охолодити коктейль.
СМАЧНОГО!
Завітайте до нас: ГРК "Фортеця Гетьмана", с. Гатне, вул. Інститутська, 103; тел. +380 68 577 9797.