Тубус-кварц – переваги та недоліки

today 12.05.2021 query_builder 20:26 remove_red_eye 184 bookmarks Здоров'я, Новини

Ультрафіолетове випромінювання знищує віруси, бактерії та іншу патогенну флору, яка часто викликає різноманітні захворювання. Як відомо, кварцуваня (або тубус-кварц) - це метод лікування, при якому використовується опромінення короткохвильовими ультрафіолетовими променями.

Подібна терапія є помічною при багатьох захворюваннях, зокрема, вона підвищує рівень імунітету, а також стимулює процеси відновлення в тканинах організму. Тубус-кварц уже давно успішно застосовують у лікарнях, поліклініках, санаторіях та інших медичних закладах. Адже кварцуваня чинить комплексну дію на людський організм, глибоко проникаючи та нормалізуючи хімічний баланс. Цей метод лікування сприяє кращому та швидшому загоєнню ран, підвищує опірність організму до інфекційних та вірусних збудників, покращує стан периферійних нервів та нервової системи в цілому.

Тубус-кварц буде корисним при багатьох патологіях:

• хвороби ЛОР-органів (тонзиліт, алергійний риніт та ін.);

• артрит та артроз, особливо якщо вони протікають в хронічній формі;

• порушення в роботі нервової системи;

• захворювання органів малого тазу у жінок;

• рани та виразки на шкірі;

• нестача вітаміну D в організмі;

• захворювання органів дихання (астма, бронхіт та ін.).

Найбільш вираженим вплив тубус-кварц є при хронічних хворобах, які вражають ніс та горло, тобто при ЛОР-патологіях. У подібних випадках застосування ультрафіолетового випромінювання може навіть виявитись більш дієвим, аніж прийом ліків.

Отоларингологи віддають перевагу тубус-кварцу, оскільки він дає швидкий результат та є доволі безпечним. Ультрафіолет буде корисним при різних захворюваннях дихальної системи, адже він чинить комбіновану дію і допомагає як нейтралізувати збудників, так і полегшити симптоми. Кварцування працює на місцевому рівні. Воно знезаражує, знищує віруси, сприяє кращому відновленню тканин. Частіше всього лікарі використовують його для лікування: риніту (як алергічного, так і вірусного чи бактеріального), ангіни, тонзиліту, гаймориту, бронхіальної астми, передгрипового стану та інших хвороб.

Частіше за все тубус-кварц використовують для терапії хронічних патологій. Але він дає чудовий ефект навіть при гострій стадії хвороби. Особливо актуально це для риніту, який у багатьох випадках вдається повністю вилікувати уже після кількох процедур.

Опромінення короткохвильовим УФ-променями - це, безумовно, один із найбільш корисних фізіотерапевтичних методів лікування. Однак, як і будь-яка інша процедура подібного плану, кварцування має свої протипоказання. Їх список доволі великий. А це значить, що проходити таке лікування можна тільки після призначення лікаря. Особливо, зважаючи на те, що опромінення часто застосовують у поєднанні з іншими терапевтичними методами та ліками.

Наші контакти:

(067) 100 23 63; (096) 366 80 73;

(099) 087 29 67; (044) 33 11 200.

Подивіться інші записи

У Чайках палав будинок, а під’їзди до нього були заставлені машинами (є відео)

today 02.01.2022 remove_red_eye 209

Зверніть увагу: планові відключення електроенергії у Білогородці, Бобриці, Боярці, Бузовій, Бучі, Вишневому, Віті-Поштовій, Гатному, Гвоздові, Горбовичах, Гореничах, Дмитрівці, Кременищах, Круглику, Малютянці, Михайлівці-Рубежівці, Новому, Обухові, Петрушках, Петропавлівській та Софіївській Борщагівках, Святопетрівському, Тарасівці, Ходосівці, Хотові, Чабанах, Шпитьках, Юрівці (28.12)

today 28.12.2021 remove_red_eye 506

Сьогоднішнє ДТП на автодорозі Київ – Буча, біля повороту на Ірпінь (є відео моменту ДТП)

today 23.12.2021 remove_red_eye 675

На Київщині знайдено труп головного лікаря з Рівненщини

today 27.12.2021 remove_red_eye 180

Зверніть увагу: планові відключення електроенергії у Білогородці, Боярці, Бучі, Вишневому, Віті-Поштовій, Гвоздові, Дмитрівці, Іванковичах, Кременищах, Круглику, Крюківщині, Музичах, Новому, Обухові, Петрушках, Петропавлівській та Софіївській Борщагівках, Святопетрівському, Стоянці, Тарасівці, Ходосівці, Хотові, Чайках, Шевченковому, Шпитьках, Фастові (10.01)

today 10.01.2022 remove_red_eye 557

Зверніть увагу: аварійні відключення електроенергії у Боярці, Бучі, Гостомелі, Коцюбинському, Ірпені (05.01)

today 05.01.2022 remove_red_eye 194

92 запитів за 0,296