Тубус-кварц – переваги та недоліки

today 12.05.2021 query_builder 20:26 remove_red_eye 87 bookmarks Здоров'я, Новини

Ультрафіолетове випромінювання знищує віруси, бактерії та іншу патогенну флору, яка часто викликає різноманітні захворювання. Як відомо, кварцуваня (або тубус-кварц) - це метод лікування, при якому використовується опромінення короткохвильовими ультрафіолетовими променями.

Подібна терапія є помічною при багатьох захворюваннях, зокрема, вона підвищує рівень імунітету, а також стимулює процеси відновлення в тканинах організму. Тубус-кварц уже давно успішно застосовують у лікарнях, поліклініках, санаторіях та інших медичних закладах. Адже кварцуваня чинить комплексну дію на людський організм, глибоко проникаючи та нормалізуючи хімічний баланс. Цей метод лікування сприяє кращому та швидшому загоєнню ран, підвищує опірність організму до інфекційних та вірусних збудників, покращує стан периферійних нервів та нервової системи в цілому.

Тубус-кварц буде корисним при багатьох патологіях:

• хвороби ЛОР-органів (тонзиліт, алергійний риніт та ін.);

• артрит та артроз, особливо якщо вони протікають в хронічній формі;

• порушення в роботі нервової системи;

• захворювання органів малого тазу у жінок;

• рани та виразки на шкірі;

• нестача вітаміну D в організмі;

• захворювання органів дихання (астма, бронхіт та ін.).

Найбільш вираженим вплив тубус-кварц є при хронічних хворобах, які вражають ніс та горло, тобто при ЛОР-патологіях. У подібних випадках застосування ультрафіолетового випромінювання може навіть виявитись більш дієвим, аніж прийом ліків.

Отоларингологи віддають перевагу тубус-кварцу, оскільки він дає швидкий результат та є доволі безпечним. Ультрафіолет буде корисним при різних захворюваннях дихальної системи, адже він чинить комбіновану дію і допомагає як нейтралізувати збудників, так і полегшити симптоми. Кварцування працює на місцевому рівні. Воно знезаражує, знищує віруси, сприяє кращому відновленню тканин. Частіше всього лікарі використовують його для лікування: риніту (як алергічного, так і вірусного чи бактеріального), ангіни, тонзиліту, гаймориту, бронхіальної астми, передгрипового стану та інших хвороб.

Частіше за все тубус-кварц використовують для терапії хронічних патологій. Але він дає чудовий ефект навіть при гострій стадії хвороби. Особливо актуально це для риніту, який у багатьох випадках вдається повністю вилікувати уже після кількох процедур.

Опромінення короткохвильовим УФ-променями - це, безумовно, один із найбільш корисних фізіотерапевтичних методів лікування. Однак, як і будь-яка інша процедура подібного плану, кварцування має свої протипоказання. Їх список доволі великий. А це значить, що проходити таке лікування можна тільки після призначення лікаря. Особливо, зважаючи на те, що опромінення часто застосовують у поєднанні з іншими терапевтичними методами та ліками.

Наші контакти:

(067) 100 23 63; (096) 366 80 73;

(099) 087 29 67; (044) 33 11 200.

92 запитів за 0,260