У 28 населених пунктах Київщини відновлено постачання електроенергії

today 08.03.2022 query_builder 12:59 remove_red_eye 158 bookmarks Новини

7-8 березня аварійним бригадам вдалося повернути світло ще для 5000 родин, що мешкають у 28 населених пунктах Макарівщини, Бородянського, Броварського та колишнього Києво-Святошинського районів.

Про це повідомляє ДТЕК Київські регіональні електромережі.

30 ремонтних бригад в області працюють, щоб якнайшвидше відновити роботу всіх ліній та підстанцій. Щойно вони отримують дозвіл на проведення ремонтних робіт від Тероборони та ЗСУ, вони негайно вирушають на місце пошкоджень та повертають світло в будинки мешканців Київщини.

На Макарівщині вдалося повернути світло 1000 родин в 13 населених пунктах (Бишів, Весела Слобода, Вільне, Грузьке, Козичанка, Конопельки, Макарів, Маковище, Мар'янівка, Нові Опачичі, Пашківка, Соснівка, Юрівка). Та ще близько 1000 родин в Майданівці, Загальці, Новій Буді, Вишняках Бородянського району та Святопетрівського Білогородської ТГ.

Також світло відновили для ще близько 3000 родин в Броварському районі в селах Бервиця, Бобрик, Гайове, Жердова, Заворичі, Калита, Княжичі, Мокрець, Рудня, Требухів.

Аварійно-відновлювальні роботи в області продовжуються, щойно бригади енергетиків отримують можливість їх безпечно виконувати.

92 запитів за 0,172